Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Marumi EXUS Circular PL.D 67mm
Marumi EXUS Circular PL.D 67mm
Suurenda
Zoom
   109.90 € Osta
Järelmaks: 36 x 0 €
Sissemaks alates 0€
Polariseerivate filtrite tippklass - Made in Japan!

Lisa võrdlusesse
Marumi uus EXUS polarisatsiooni filter on loodud maastikufotograafia ja muude olude jaoks, kus pinnapeegeldus mängib rolli. Võrreldes tavapärase polarisatsiooni filtriga on EXUS mudelil 30% suurem valguse läbilaskevõime, mis teeb kadreerimise oluliselt lihtsamaks, sest värvid on intensiivsemad ja selgemad ning varjud selgema üleminekuga. Kõik EXUSe filtrid on vett - ja öli hülgavad. Selle tõttu on neil ka suurem resitantsus näpujälgede suhtes. Mis on ainult Marumi EXUS seerial omane on see, et need on vääristatud antistaatilise kihiga, mis looduses pildistajale, kus on palju lenduvat tolmu, on elulise tähtsusega. EXUS seerial on ka äärmiselt madal peegeldus - väiksem kui 0.6%! Filtri sisemine raam on kaetud tefloniga, mis teeb selle objektiivi lihtsalt paigaldatavaks. Raam on keskmisest filtri raamist õhem, satiin vääristus ei lase tekkida sisepeegeldustel.

Made in Japan!
  • Teflon kinnitus
  • 30% suurem valguse läbilaskevõime, kui tava polarisatsiooni filtritel
  • Antistaatiline vääristus
  • Vett, tolmu ja öli hülgav
  • Peegeldus vaid 0.6%

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).