Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Sony a7S II kere
Sony a7S II kere
2999.00 €
Suurenda
Zoom
   2199.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 73 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

Kauba peale Fotoluksist:


Sony a7S II 12,2 megapiksline sensor on disainitud võimalikult paindlikuks video- ja fototööks. See täiskaader sensor pakub suurt dünaamilist ulatust kogu oma ISO 50 - 409600 tundlikkuse juures. Suur BSI tüüpi vahedeta mikroläätsedega disain võimaldab suuremat tundlikkust ning paremat valguse talletamist minimaalse müraga. Lisaks on sensoril kasutusel "direct pixel readout" metoodika. See tähendab seda, et kogu sensori pikslite info loetake üles - ühtegi rida ei jää vahele, ühtegi pikslit ei kombineerita teisega kokku. Sellisel meetodil saab FullHD või 4K videot salvestades kasutada ära kogu sensori võimekus ning saavutada veel kvaliteetsemat tulemust.

  • 12 megapiksline ülitundlik täiskaader sensor
  • Sensori tundlikkus kuni ISO 409600
  • 5-teljeline keresisene stabilisaator nii filmimiseks kui fotode tegemiseks
  • Kasuta ükstapuha millist objektiivi koos stabilisaatoriga
  • Kõrge kontrastiga 2,4 megapiksliga OLED elektrooniline pildiotsija
  • 100Mbps XAVC S 4K UHD 3840×2160 25p videosalvestus 
  • Ühenda nutiseadmega kasutades WiFi ning NFC ühendust

Komplektis: 2 × liitiumaku NP-FW50,  AC adapter AC-UUD11, kerekork, kaamerarihm, microUSB kaabel, Sony a7S II kere

Efektiivseid piksleid (Mpx) 12,2
Sensor "Exmor" CMOS
Tundlikkus (ISO) 50-409600
Sensori suurus 35,6 x 23,8 mm (Full Frame)
LCD ekraan 3,0" / 7,5 cm
LCD ekraani resolutsioon (px) 1228800
Puutetundlik ekraan ei
Pööratav LCD ekraan jah
Protsessor Bionz X
Kontrasti teravustamispunktide arv 169
Säriaeg (sek) 1/8000-30 s
Sünkroonaeg 1/250 s
Sisseehitatud välklamp ei
Mälukaart SD, SDHC, SDXC, MS PRO Duo
Sarivõte (kaadrit sekundis) 5
Suurim pildimõõt (px) 4240 x 2832
Video salvestus 3840 x 2160 30p
Elektrooniline pildiotsija XGA OLED Tru-Finder EVF
Panoraamvõte jah
Näotuvastus jah
NFC jah
WiFi jah
GPS ei
Lisavälgu kinnitus jah
Stabilisaator jah
Kinnituse tüüp E-mount
USB                   Micro USB
HDMI                   Micro HDMI
AV väljund (PAL/NTSC)                   jah
Mikrofoni sisend                   jah


Kiire BIONZ X™ pildiprotsessor
Pildiprotsessori töö kaameras ei ole ainult info pakkimine arusaadavasse vormi. Pildiprotsessori töö hulka kuulub ka esmane pildiparandus vastavalt kaamera ning objketiivi omapäradele. Uus BIONZ X protsessor kasutab difraktsiooni vähendavat tehnoloogiat, alapõhist müraeemaldust ning palju muud - seda kõike selleks, et kõik 12,2 miljonit pikslit oleks võimalikult täpse andmestikuga ning madala müraga.

Eriti suur tundlikkus ning dünaamiline ulatus
Kaamera, mille maksimaalne tundlikkus on kuni ISO 409600 ning mille dünaamiline ulatus on eriti lai, võimaldab pildistada ning filmida ka väga ekstreemsetes, nõrga valgusega oludes. Talleta ka väikseimaid detailid varjualades ning eredatel aladel samaaegselt, sõltumata valgusoludest ning valguse intensiivsusest.

14-bit pakkimata RAW fail
a7S II toetab 14-bitiseid pakkimata RAW faile. See tähendab, et kaamera talletab kogu sensorilt tuleva info toorfaili ning kasutajal on järeltöötluses rohkem materjali perfektse foto loomiseks.

5-teljeline keresisene stabilisaator täiskaader sensoriga kaameras
Võimekas stabilisaator, mis kompenseerib viit erinevat liikumist - horisontaalne ning vertikaalne liikumine, kalle üles-alla ning külgedele ja ka kaamera pööre. See on lausa kolm liikumissuuna kompenseerimist enam, kui klassikaline kahe suuna kompenseerimine. 5-teljeline stabilisaator suudab niimoodi siluda videoid ka siis, kui sa filmid kõndimise ajal või lausa joostes.
Keresisese stabilisaatori üheks suureks eeliseks on ka see, et stabilisatsioon toimib ükstapuha millise objektiiviga. Olgu selleks siis mõni Sony E bajonetiga hübriidkaamera objektiiv, A-bajonetiga objektiiv või hoopis mõni vanem täismanuaalne klaas. See isegi täiendab neid objektiive, millel on juba stabilisaator sisse ehitatud.

Intelligente teravustamissüsteem
a7S II kasutab 169 teravustamispunktiga (25 kontrastituvastusega teravustamispunkti ning üheksa keskmist punkti, mis on jagatud 16 segmendiks) sensor pakub kiiret ning täpset teravustamist. Lisaks toimib teravustamine ka ülinõrkades, kuni -4 EV, valgusoludes.

XGA OLED Tru-Finder™
Soovid juba filmides või pildistades näha, kuidas kaader talletatakse? See on imelihtne tänu 2,4 megapikslisele OLED pildiotsijale, mis loomutruult kuvab kogu vajaliku info fotograafile/videograafile. Pildiotsijal on 100% kaadri kattuvus, 0,78× suurendus, hea värviedastus ning kiire kaadrisagedus - lihtsalt veel parem, kui optiline pildiotsija.

3-tolline kallutatav ekraan teeb kadreerimise lihtsaks
Kallutatav 3" (1,229 miljonit pildipunkti) ekraan teeb piltide tegemise ning videote salvestamise lihtsamaks. Tõsta kaamera üles ning kalluta ekraan alla, filimides niimoodi rahvamassist kõrgemalt. Või hoopis keera ekraan üles ning vii kaamera lilleõie kõrvale - enam ei pea kõhuli mudas roomama. Tänu WhiteMagic tehnoloogiale on ekraanil olev info selgelt nähtav ka ereda päikese käes.

4K kaamerasisene videosalvestus
Sony a7s II võimaldab kaamerasiseselt salvestada 4K videot (4K UHD 3840 × 2160 25p). Selle teeb eriliseks full pixel readout funktsionaalsus, kusloetakse kõikide pildipunktide andmed üles. Sedasi saavutatakse suurem lahutusvõime ning detailsus, kui tavalises 4K videos. Lisaks, tänu XAVC S5 formaadile saab 4K videot salvestada kuni 100Mbps andmetihedusega.

100/120 kaadrit/sek aegluubis FullHD video
a7S II toetab ka FullHD aegluubis videot 100 / 120 kaadrit/sek ning seda taasesitada 4×/5× aeglasemalt 25p või 24p režiimis.

S-Gamut3.Cine/S-Log3, and S-Gamut3/S-Log3
Tänu uutele profiilidele on dünaamiline ulatus suurendatud 1300%, et tagada veel sujuvamad gradatsioonid, värvikorrektsioonid ning lihtsam kasutamine. S-Log3 gamma tonaalne taasesitus on parem just varjudest keskmise ereduse juurde (18%). Lisaks annab see koos kaamera 14-bitise dünaamilise ulatusega lihtsalt lummavad tulemused.

Vastupidav magneesiumsulamist korpus
See kaamera on disainitud kasutamiseks ka raskemates oludes - tänu magneesiumsulamist kompaktsele korpusele peab see kaamera vastu ka ekstreemsematele välitöödele. Lisaks on kaamera sisestruktuur, pealmine ning tagumine osa valmistatud samamoodi vastupidavast magneesiumsulamist.

Vaikne pildistamine
Vaikse pildistamise režiimis kasutatakse elektroonilist katikut, mis ei tekista vibratsiooni. Tänu helide puudumisele saab kaamerat edukalt kasutada ka looduses pildistades või muudes oludes, kus vaikus on ülioluline. Lisaks saab kasutada vaikset sarivõtet kuni 5 kaadrit/sek, et ükski oluline hetk ei jääks tabamata.

Focus Peaking ning suurenduse funktsioon
Lihtsa nupuvajutusega saab suurendada teravustamispunkti ekraanil ning täpselt sättida teravustamine õige punkti peale. Lisaks saab kasutada ka Focus Peaking funktsiooni - ekraanil markeeritakse ära need alad, mis on kõige teravamad. Mõlemat funktsiooni saab kasutada nii foto- kui videorežiimis.

Vastupidav vähendatud vibratsiooniga katik
Uus katiku mehhanism vähendab nii esimese kui tagumise kardina vibratsiooni ~50%. Lisaks, tänu elektroonilise kardina kasutamisele on vibratsioon veel rohkem vähendatud, mistõttu ei tekita katiku liikumine udusust 12,2 megapikslisel sensoril. Mis veel - tänu uutele mehhanismidele on katiku eluiga testitud 500000 tsüklile.

"Puhas" HDMI väljund
HDMI väljundi kaudu saab edastada välisesse videosalvestajasse pakkimata 4K videosignaali. Lisaks saab selle funktsiooni kasutamise ajal ka videot kaamerasiseselt salvestada.
Tänu komplektis olevale kaablihoidjale ei ole ka ohtu, et filmimise ajal kogemata HDMI kaabel pesast välja tuleb.

Ühenda nutiseadmega kiirelt ja lihtsalt, kasutades NCF'd
Vaata ning jaga faile otse tahvelarvutist või nutitelefonist ilma, et peaks kaablite või keeruliste menüüdega pead vaevama. Tänu sisseehitatud NFC moodulile saab ühenduse luua lihtsalt - ainult pane seadmed vastastikku ning ühendus luuakse automaatselt. Kui sinu nutiseadmel puudub NFC, siis saab ühenduse luua käsitsi kasutades WiFi võrku. Lisaks saab nutitelefoni või tahvelarvutit kasutada kaamera juhtimiseks.

Sony E-bajonetiga objektiivid
Kasuta pidevalt laienevat Sony E-bajonetiga objektiivide valikut, kaasa arvatud Sony G seeria ning Zeiss objektiive. E-bajonetiga objektiivid sobivad suurepäraselt videosalvestuseks, kuna nende "videosõbralikud" funktsioonid, nagu sujub teravustamine, elektrooniline suum ning ülivaikne ava juhtimine teevad videograafi elu palju lihtsamaks.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Lisaks soovitame
Samyang 14mm T3.1 ED AS IF UMC VDSLR II Sony-E419.00€ Osta
Samyang 35mm T1.5 VDSLR Sony-E499.00€ Osta
Samyang XEEN 24mm T1.5 FF CINE Sony-E1869.00€ Osta
Samyang XEEN 50mm T1.5 FF CINE Sony-E1869.00€ Osta
Samyang XEEN 85mm T1.5 FF CINE Sony-E1869.00€ Osta