Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Digipower Follow Me Vloggin...
Digipower Follow Me Vlogging kit
Suurenda
Zoom
   66.90 € Osta

Lisa võrdlusesse
Digipower Follow Me Vlogging Kit komplektist leiate kõik, mida nutitelefoni või kaameraga vlogimiseks vajate – ministatiiv, käepide, valgusti, mikrofon ja distantspäästik.

Universaalne mikrofon, mis töötab iga 3,5 mm mikrofonisisendit omava nutitelefoni või kaameraga, 36 väga ereda LED´iga valgusti ja universaalse ¾´´ kinnitusega lauastatiiv, mis sobib suurepäraselt mistahes kaamera jaoks (DSLR, peeglita, seikluskaamerad).

NB! iPhone 7 ja uuemate mudelite kasutamisel ühendage 3,5 mm – Lightning adapter (ei sisaldu komplektis) kõigepealt enda telefoniga ning seejärel alles adapter mikrofoniga.

USB-C pesaga Android seadmetega kasutamisel, millel ei ole 3,5 mm pesa, ühendage USB-C – 3,5 mm adapter (ei sisaldu komplektis) kõigepealt enda nutiseadmega ning seejärel mikrofoniga.

Komplektis sisalduvad:
  •     Ministatiiv
  •     Nutitelefoni käepide
  •     Universaalne suundmikrofon
  •     Distantspäästik (Bluetooth)
  •     36 LED´iga videovalgusti

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom