Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Chasing-Innovation Gladius ...
Chasing-Innovation Gladius Mini 100m allveedroon
Suurenda
Zoom
   1549.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 52 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse


Metsade ja majade kohal hõljuvad kaugjuhitavad droonid on saanud igapäevasteks. Chasing Innovation poolt loodud Gladius Mini võtab aga teise suuna – maapinna kohal hõljumise asemel see hoopis sukeldub, tuues otsepildi teie tahvelarvutisse või nutitelefoni kuni 100 meetri sügavuselt!

Kollase voolujoonelise kogu liikumine lainete all äratab juba eemalt tähelepanu. Lähemale jõudes selgub, et tegemist ei ole valedesse vetesse sattunud eksootilise kalaga. Chasing-Innovation poolt loodud sukeldroon Gladius Mini on esimene Focus Nordicu tootevalikusse lisandunud uue tarnija toode. Seade on varustatud kaameraga, mis salvestab 4K Ultra HD lahutusega videot ja 12 MP fotosid. Pimedamates oludes saab sisse lülitada võimsad LED valgustid ning ka siis võimaldab seadme aku navigeerimist kuni kahe tunni jooksul.

Loodud paadiomanikele, sukeldujatele ja kaluritele
Gladius Mini on sukeldroon, mis sobib ajaviiteks ning samaväärselt hästi ka tööülesannete täitmiseks. Sukeldumisulatusega kuni 100 meetri sügavusele, hea manööverdamisvõime ja otsepildi edastamisega nutitelefoni või tahvelarvutisse, on seda võimalik kasutada näiteks laevakerede veealuse osa inspekteerimiseks, kalavõrkude kontrolliks, merepõhja ning veealuste esemete uurimiseks ning kadunud asjade otsimiseks.

Gladius Mini abil on näiteks võimalik leida parim koht sukeldumiseks või jälgida sukeldujate tegevust mugavalt paadist. Gladius Mini on kompaktne - alla 40 cm pikk ning kaalub vaid 2,5 kg ehk teisi sõnu mugav kaasa võtta selleks, et koos sõprade või perega avastada põnevat veealust maailma ilma sukeldumiseks vajaliku varustuseta.

Tarvikute hulgast soovitame spetsiaalselt Gladius Mini komplekti jaoks valmistatud seljakotti, millega on mugav drooni ja selle tarvikuid kaasa võtta – kõik on alati ühes kohas.

Nutikas AI tehnoloogiaga juhtimine
Viis tiivikut (kaks edasi-tagasi liikumiseks ja kolm vertikaalseks positsioneerimiseks), AI tehnoloogiaga tarkvara ning intuitiivne kaugjuhtimispult võimaldavad Gladius Mini liikumist ülitäpselt juhtida. Droonil on ka sügavuse lukustamise võimalus, mille abil saab Gladius Mini panna stabiilselt hõljuma. Samuti on võimalik lukustada seade kindla nurga alla veepinna suhtes (kuni +/- 45 kraadi), mis võimaldab suunata kaamera näiteks merepõhja vaatlema või üles laeva veealuse osa olukorda jäädvustama.

Et tagada kvaliteetne video edastamine ka 100 meetri sügavuselt, kasutab Gladius Mini vastupidavat signaalkaablit, mis ühendab komplektis oleva WiFi tugijaama seadmega. Kuni kolm kasutajat (koos operaatoriga) saavad seadmega samaaegselt ühenduses olla ning juhtmevabalt otsepilti jälgida. Chasing-Innovation poolt loodud nutirakenduse abil saab salvestatut ka sotsiaalmeediasse jagada. Rakendus on saadaval iOS ja Android seadmetele.

Gladius Mini kaamera võimaldab jäädvustada 12 MP fotosid ning kuni 4K (Ultra HD) lahutusega videot. Fotod ning videod salvestatakse 64 GB SD kaardile. Kaks võimast LED valgustit valgusvooga 1200 luumenit aitavad navigeerida ja jäädvustada ka pimedates vetes.


Spetsifikatsioon
 • Video lahutus: Full HD, 4K
 • Suurim ava: f/2.8
 • Mahutavus: 64GB, 5000
 • Mälukaardi tüüp: Micro SD
 • Juhtmevaba tüüp: RF (2.4 GHz), Bluetooth
 • ISO 100 - 3200
 • Veekindlus: 100m
 • Pildi suurus (MP): 12 MP
 • Video: 4K UHD
 • Maksimaalne kiirus: 7.24 km/h
 • Max tööaeg: 2h
 • Kaal: 2500g
 • Mõõtmed: 226 x 112 x 385 mm
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Lisaks soovitame
Sandisk 64GB MicroSD Extreme Pro A1 90/170 MB/s45.90€ Osta
Chasing-Innovation Gladius Mini Backpack219.00€ Osta