Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » DJI Mini 3 Pro
DJI Mini 3 Pro
Suurenda
Zoom
   829.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 28 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
DJI ülimalt kaasaskantava Mini 3 Pro abil on võimalik lennurõõmu leida kauem ja turvalisemalt. Üks suurimaid täiustusi võrreldes Mini 2-ga on takistusi vältivad sensorid, mis on suunatud kolme suunda, see võib vältida õnnetusi, tuvastades ja vältides automaatselt oma lennutrajektooril olevaid takistusi. Mini 3 Pro täiustab ka visuaalset kvaliteeti, lisades võimekusega 4K ja 60 kaadrit sekundist video, 120 kaadrit sekundis aegluubi (1080p) ja äärmiselt kõrge eraldusvõimega 48MP toorfotod. Lennuaega on pikendatud kuni 34 minutini (lisavarustusse kuuluva Plus akuga isegi pikemaks). Lisades kokkupandava disaini ja hulga jälgimis- ja pildistamisre˛iime saate lihtsalt kasutatava reisidrooni, mis sobib nii isiklikuks kui ka professionaalseks õhupildistamiseks. See komplekt sisaldab juhtpulti, millele saab külge ühendada endale sobiv nutiseade (tahvelarvuti või telefon).
 • Kaalub vähem kui 249 g
 • Kolmesuunaline takistuste vältimine (Eesmine/tagumine/alumine)
 • Salvesta kuni 4K/60fps videot ja 4K/30fps HDR videot
 • 34-minutiline maksimaalne lennuaeg
 • Kaamera võimalik keerata vertikaalselt, salvestamaks püstiseid pilte ja videosid (näiteks Instagrami või TikToki jaoks)
 • FocusTrack (ActiveTrack, Spotlight, ja Point of Interest)
 • MasterShots
 • Timelapse

Takistuste vältimine
Tänu kolmesuunalisele takistuste vältimise andurisüsteemile ja APAS 4.0 (Advanced Pilot Assistance Systems) tehnoloogiale on Mini 3 Pro nüüd ohutuim väikedroon. Edasi-, taha- ja allapoole suunatud kahepoolse nägemise andurid töötavad koos APAS 4.0-ga, et automaatselt tuvastada ja vältida drooni lennutrajektoori takistusi.

Professionaalne õhufoto- ja videograafia
Mini 3 Pro integreeritud kaameral on 1/1,3-tolline HDR-toega sensor, kaks loomulikku ISO, f/1,7 ava ja suured 2,4 μm pikslid. Ava ja pikslite suurus võimaldavad andurisse siseneda märkimisväärsel hulgal valgust, mis vähendab müra, et tõsta pildi- ja videokvaliteeti vähese valgusega olukordades, lisaks annab optimaalsetes valgustingimustes suurepäraseid tulemusi. Optika on võimeline salvestama videot kuni hiilgava ja sujuva 4K60 eraldusvõimega ning suuri ja üksikasjalikke toorfotosid kuni 48 MP. Professionaalse sisu loomise poole silmas pidades saab kaamera pildistada ka aegluubis kiirusega 120 kaadrit sekundis Full HD 1080p eraldusvõimega ja pakub D-Cinelike Color re˛iimi, mis annab teile rohkem värviteavet, mis võib aidata muuta lennujärgse redigeerimise paindlikumaks.

Vertikaalne salvestamine
Kaamera on paigutatud gimbalile, millel on oma funktsioonid, mis võimaldavad dünaamilisemat filmimist. Gimbali lai pöörlemisvahemik toetab madala nurga all pildistamist, kuid seda saab pöörata ka vertikaalseks. See sotsiaalmeediasõbralik funktsioon võimaldab gimbali 90° pöörata, et vahetada horisontaal- ja portreeasendit.

Suurendatud lennuaeg
Kaasasoleva intelligentse lennuaku võimsuse täiustamisega, suuremate propellerite ja aerodünaamilise kere kaldega suudab Mini 3 Pro lennata kuni 34 minutit.

Loomingulised re˛iimid ja jälgimine

Paljud integreeritud funktsioonid võimaldavad peaaegu iga oskustasemega pilootidel vähese vaevaga saavutada professionaalse kvaliteediga tulemusi.

 • FocusTrack: see süsteem sisaldab ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 ja Point of Interest 3.0 laiaulatusliku objekti jälgimise jaoks
 • MasterShots: valige oma objekt ja Mini 3 Pro sooritab filmilike tulemuste saavutamiseks automaatselt professionaalseid manöövreid
 • Time-Lapse: looge dramaatilisi timelapse- või hyperlapse-videoid. Ideaalsed võttere˛iimid liikuva liikluse või veerevate pilvede filmimiseks
 • Panoraam: jäädvustage vapustavaid vaateid ühes neljast saadaolevast panoraamre˛iimist: 180°, lainurk, vertikaalne ja sfäär
 • QuickShot: Dronie, Helix, Rocket, Circle, Boomerang ja Asteroid
Regulatsioonide sõbralik
Vähem kui 250 grammi kaaluv kompaktne ja kaasaskantav Mini 3 Pro ei vaja paljudes riikides ja piirkondades registreerimist, mis annab teile rohkem võimalusi õhust fotode ja videote jäädvustamiseks.

Lisafunktsioonid

 • HDR-materjali otseväljund
 • Kuni 4x digitaalne suum
 • QuickTransfer laadib WiFi kaudu alla kuni 30 Mb/s
 • Väikese latentsusega kaugbitikiirus 18 Mb/s kiirusel 120 ms

Lennumasin
Mudel: DJI Mini3 Pro
Kaal (koos akuga): 249 g
Maksimaalne tõusukiirus: 5 m/s
Maksimaalne langemiskiirus: 5 m/s
Maksimaalne liikumiskiirus: 16 m/s
Maksimaalne lennukõrgus: 4000 m (merepinnast)
Maksimaalne soovituslik tuulekiirus: 10,7 m/s
Maksimaalne lennuaeg: kuni 30 minutit
Töötemperatuur: -10 – 40 °C

Gimbal
Stabilisaator: 3-teljeline

Kaamera
Sensor: CMOS 1/1,3''
Megapikslite koguarv: 48
ISO tundlikkus: 100 – 6400
Foto failitüüp: JPEG, DNG, RAW
Video salvestusvorming: MP4, MOV
Andmetihedus: 150 Mbps
Video lahutusvõime: [4K UHD] 3840 × 2160 60p
Vaatenurk: 82,1°
Mälukaart: microSD

Juhtpult DJI RC-N1
Töösagedus:  5,725 – 5,825 GHz
Saatja tööraadius (välitingimustes) CE: 8000m
Toiteallikas: Liitiumaku
Laadimine: DJI laadija, USB PowerDelivery

Standardaku: Intelligent Flight Battery, mahutavus 3850 mAh

Komplekti sisu:
Droon,
RC kaabel (USB-C)
RC kaabel (microUSB)
Aku
1 × paar varupropellereid
Gimbali ümbris
USB-C - USB-C PD kaabel
Kruvikeeraja
6 × lisakruvi
DJI RC-N1 juhtpult

Nutiseadme rakendus: DJI Fly
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Lisaks soovitame
DJI Mini 3 Pro Fly More Kit189.00€ Osta