Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Chasing M2 Pro Max 200m
Chasing M2 Pro Max 200m
Suurenda
Zoom
   7259.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 232 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Chasing hoiab kindlalt juhtpositsiooni professionaalsete ja hobikasutuseks mõeldud allveedroonide arendamisel, tuues välja järjest paremate omadustega seadmeid.
 
Uus Chasing M2 Pro Max loodi professionaalseid vajadusi silmas pidades ning tihedas koostöös kasutajatega, kellelt saadud tagasiside juhtisid Chasingu disainerid moodulitest koosneva disaini juurde. Lisati ka terve rida olulisi täiendusi.

Uuel allveedroonil on kaheksa mootorit, mis võimaldavad liikumisi 360 kraadi ulatuses. Liikumiskiirus ulatub 3 sõlmeni, sukelduda saab kuni 200 meetri sügavusele ja horisontaalseks liikumisulatuseks on nüüd 400 meetrit.

Uus, moodulitest koosnev lahendus võimaldab ilma eritööriistadeta lisada või eemaldada 20 erinevat tarvikut (sonar, Water linked DVL, USBL, vee- jt proovide kogujad jpt). Chasing M2 Pro Max tarvikute lisamiseks on kasutada viis erinevat ühendusliidest, mis lihtsustavad tarvikute lisamist ning võimaldavad samaaegselt kasutada kuni viit erinevat tarvikut.
 
Chasing M2 Pro Max liigutamiseks kasutatakse teise generatsiooni ummistuskindlusega mootoreid C-Motor 2.0, millel on 30 % võrra suurem võimsus ning varasemast parem kaitse ummistumiste vastu. Toiteallikaks on 300 Wh aku, mis võimaldab kasutusaega kuni neli tundi (oleneb kasutusre˛iimist ja veetemperatuurist). Samaaegselt uue Chasing M2 Pro Max allveedrooniga esitletakse ka välist toiteallikat Chasing Shore-Based Power Supply System (C-SPSS), mis võimaldab allveedrooni kasutada 24/7 täisvõimsusel ilma laadimis- või aku vahetuse pausideta.

Kahe valgusti summaarne valgusvoog on kuni 8000 luumenit ja valguskiire laius 150°. Valgustid on viidud kaamerast eemale, et vähendada valguse hõljumilt tagasi peegeldumise mõju. Valgustite heledust on võimalik vastavalt vajadusele muuta sujuvalt vahemikus 0 – 100 %.

Sisseehitatud kaamera võimaldab jäädvustada kuni 4K kvaliteediga videot ja 12-MP fotosid. Kaameras kasutatakse 1/2.3´´ Sony CMOS sensorit ning elektroonilist kujutise stabiliseerimist.

Olulisimad omadused
  • Sobib väga hästi näiteks allveeotsinguteks, mahutite ja sadamarajatiste ülevaatuseks, vesiviljeluse olukorra hindamiseks.
  • Suudab sukelduda kuni 200 meetri sügavusele ning liikuda horisontaalselt kuni 400 meetri raadiuses.
  • 4k, FHD, 720p @ 240 fps, 1080p @ 120 fps video ja 12 MP fotod.
  • Salvestamine mikroSD mälukaardile.
  • 20 erinevat lisatarvikut, kuni 5 samaaegse kasutamise võimekus.
  • Kahe valgusti sujuvalt muudetav summaarne valgusvoog kuni 8000 luumenit.
  • Laadimisaeg kuni 2,5 tundi, kasutusaeg kuni 4 tundi.

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom