Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Velbon statiivikomplekt She...
Velbon statiivikomplekt Sherpa 50 + QHD-33M
Suurenda
Zoom
   169.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 6 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Sherpad on mägironijate usaldusväärsed kaaslased aukartust äratavate tippude vallutamisel – nad toimetavad vaikselt taustal, kuid edu saavutamisel mängivad siiski äärmiselt olulist rolli – just seetõttu ongi nemad Velboni Sherpa seeria loomisel eeskujuks.

Sherpa 50 on tugev neljaosaliste alumiiniumjalgadega statiiv, mis kõrgub 163 cm pikaks ning on võimeline kandma kuni 2,5 kg suurust raskust. Selle kaheosaline kesksammas on eemaldatav ning võimaldab sel moel statiivi jalad täielikult avada ning kaadreid püüda eriti madalate vaatenurkade alt – 19,3 cm kõrguselt. Statiiviga on komplektis ka QHD-33M kuulpea koos QB-42 kiirkinnitusplaadiga. Statiivi libisemiskindlad jalad püsivad stabiilselt erisugustel pindadel ning pakuvad usaldusväärset tuge hübriidkaameratele ja väiksematele peegelkaameratele

  • Velbon Sherpa seeria statiiv koos kuulpeaga
  • 4-sektsioonilised alumiiniumist jalad
  • Maksimaalne kõrgus: 163 cm
  • Kandevõime: kuni 2,5 kg
  • Kaheosaline eemaldatav kesksammas
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).