Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Canon Selphy CP-1500, must
Canon Selphy CP-1500, must
Suurenda
Zoom
   159.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 5 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Canon Selphy CP-1500 kompaktse fotoprinteriga saad luua kauneid rikkalike värvidega väljatrükke, mis kestavad Sinu albumis kuni 100 aastat. Tänu Canon PRINT Inkjet / SELPHY rakendusele on erinevatest seadmetest printimine kiire ja lihtne.

Lihtne ja kiire printimine mobiilseadmetest
Prindi lihtsalt ja juhtmevabalt oma nutiseadmest, kasutades rakendust SELPHY Photo Layout. Loo omanäolisi väljatrükke templite, filtrite ja mustritega ning jaga linke prinditud QR-koodidega. Loo erksaid laborikvaliteediga fotosid 16,7 miljoni värviga. Kiire värvisublimatsioonitehnoloogia tähendab postkaardisuuruseid väljatrükke vaid 41 sekundiga. Ühenda Selphy CP-1500 juhtmevabalt oma nutiseadmetega, kasutades rakendust SELPHY Photo Layout või arvuti ja kaameraga või USB-C ja USB-mälupulgaga. Samuti saad lihtsalt printida otse SD-, SDHC- ja SDXC-kaartidelt.

Meenuta hetki kauakestvate laborikvaliteediga väljatrükkidega
Prindi laborikvaliteediga fotosid kõigest 41 sekundiga! Värvisublimatsiooni tehnoloogia 300 punkt/tolli juures pakub 16,7 miljoni värvi valikut ning saavutab suurepärase värvisügavuse ja -gradatsiooni. Automaatne kujutise optimeerimine korrigeerib nutikalt pildi vead.

Sulle sobivad suurused

Prindi kaunilt erksaid pilte erinevates suurustes, alates postkaartidest (100 × 148 mm) kuni minikleebisteni (22 × 17,3 mm).

Prindib, mis kestab
Tänu spetsiaalsele kaitsekattele kestavad Sinu fotod albumis salvestatuna kuni 100 aastat. Fotod on ka vee-, kriimustus- ja sõrmejäljekindlad.

Ruumisäästlik ja stiilne disain

Tänu oma kompaktsele suurusele, suurele LCD-ekraanile, juhtmevabale ühendusele ja kolme stiilse värvilise viimistluse valikule on see printer, mis pakub tohutult erinevaid võimalusi ja mida on lihtne kasutada.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Lisaks soovitame
Canon KP-36IP 10x15cm 36 lehte17.90€ Osta
Canon RP-108 10x15cm 108 lehte39.90€ Osta