Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Manfrotto poom MBOOMAVR VR
Manfrotto poom MBOOMAVR VR
Suurenda
Zoom
   69.90 € Osta

Lisa võrdlusesse

MBOOMAVR kerge ent vastupidav alumiiniumist poom võimaldab oma 4 sektsiooniga ulatuda tervelt 2 meetri kõrguseni. Kokkupanduna on poom seejuures vaid 61 cm, olles seejuures mugavalt kaasaskantav. Maksimaalselt avatuna kannab poom kuni 1,5 kg suurust raskust. Tänu topeltkinnitusele – 1/4" ja 3/8" – saab poomile kinnitada erineva keermega seadmeid.

MBOOMAVR on varustatud ergonoomilise käepidemega ning usaldusväärse M-lock lukustusmehhanismiga, mis teeb poomi seadistamise kiireks ja lihtsaks.

Tänu alumisele 3/8" saab poomi mugavalt kasutada koos MTALUVR statiiviga, millel on spetsiaalne adapter poomi kinnitamiseks.

MBOOMVR on truu kaaslane 360° kaameraga töötades nii sisetingimustes kuu õues, reisides, festivalidel jms olustikes, andes vaatajale uudse vaatenurga
  • Manfrotto VR seeria poom
  • 4-osaline alumiiniumist konstruktsioon
  • Täispikkuses tervelt 200 cm
  • Kokkupanduna vaid 61 cm
  • Topeltkinnitus: 1/4" ja 3/8"
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom