Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » DJI Ronin-MX
DJI Ronin-MX
Suurenda
Zoom
   1599.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 53 €
Sissemaks alates 0€
Hetkel otsas!

Lisa võrdlusesse


Uskumatult kompaktne, uskumatult kerge
Kaaludes kõigest 2,7 kilogrammi mis on kõigest pool esimese DJI Ronin kaalust, on Ronin-MX heas suuruses, et mahtuda näiteks sinu seljakotti ning kaasa võtta ükskõik kuhu. Vaatamata enda suurusele ja kaalule on see piisavalt tugev, et kanda kaameravarustust kuni 4,5 kg kaalus.

Lihtne lahti võtta
Filmimine kitsastes oludes ei ole kunagi olnud nii lihtne. Ronin-M mahub praktiliselt igale poole. Ka selle transportimine on lihtsamast lihtsam. Pealmise käepideme saab lihtsalt eemaldada. See võimaldab Ronin-M kokku või lahti pakkida sekundite jooksul!

Uus magneesiumist kere
Sinu Ronin-MX peab vastu ka kõige keerulisemates tingimustes. Oma uue magneesiumkerega on Ronin kerge ning jäik. Tänu sellele on filmimine lihtsam - keerulised liigutused ei olegi enam nii keerulised. Manööverdamine on täpsem kui kunagi varem tänu parandatud kerekonstruktsioonile.

SmoothTrack juhtimine
Isegi ühe operaatoriga võimaldab SmoothTrack tehnoloogia Ronin-M kasutajal filmida jälitusvõtteid sujuvalt ning stabiilselt. Kaamera vaatab intuitiivselt suunas kuhu kasutaja tahab, olles täiesti stabiilne, ükskõik kuidas kasutaja ka ei liigu. SmoothTrack on täiesti seadistatav ning seda saab lukustada ka näiteks ühele ainsale teljele, et välistada kaamera üles-alla liikumine jooksuvõtete ajal.

Võimsad mootorid, täpne juhtimine
Ehitatud arvestusega, et seda kasutatakse kõige nõudlikemate klientide poolt on Ronin-MX varustatud võimsate harjasteta mootoritega, mis tagavad ülima täpsuse ning jõudluse. Tänu kõrgele kvaliteedile ei tekita mootorid asjatut vibratsiooni.

Teine operaator võimatute võtete jaoks
Filmi ükskõik mida ükskõik kuidas kui sul on võtta teine operaator, kes saab juhtida puldist kaamera liikumist samas kui esimene operaator liigub kaameraga ringi. Saavuta võimatut! Kaks meest on ikka kaks.

Lõputud võimalused, üks paindlik lahendus
Enne Ronin-MX võis mõni võte tunduda täiesti võimatu. Ei ole midagi võimatut, on vaid valed vahendid. Ronin-MX võimaldab lülitada nelja võtterežiimi vahel muutmata ühtegi teist seadet või vajades mitut operaatorit.
 • Alumine režiim: kõige traditsioonilisem võtte-režiim, kus kaamerat hoitakse kaamerat enda rinna kõrgusel.
 • Ülemine režiim: filmi enda silmade kõrguselt või isegi kõrgemalt, pöörates Ronin-M'i selliselt, et sa hoiad gimbalit alt, mitte enam ülalt. See võimaldab filmida üle inimeste peade või näiteks auto katuseluugist välja ulatudes.
 • "Kohvri"-režiim: filmides kitsastes kohtades või liikudes siseruumis on see režiim parim. Keera gimbal vertikaal-asendisse ning hoia seda käes nagu kohvrit. Võte on ikka veel stabiilne, lihtsalt liigelda on väga mugav.
 • Droonirežiim: Ronin-MX saab kasutada Matrice M600 drooni küljes gimbalina, pakkudes kaamerale maksimaalset stabiilsust.


 • Põhiinfo
  • Toetab kuni 4,5 kilost raskust
  • Täpne juhtimine: kõrvalkalle ±0,02°
  • Tööriistavaba tasakaalustamise süsteem
  • Saab kasutada koos valitud DJI drooniga
  • Seadistustarkvara iOS, Android ja Windows platvormile
  Sinu e-mail *
  Küsimused
  *
  Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

  Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
  Zoom
  Zoom
  Zoom
  Zoom