Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Zhiyun Smooth Q2
Zhiyun Smooth Q2
149.00 €
Suurenda
Zoom
   119.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 0 €
Sissemaks alates 0€
Kuu pakkumine!

Lisa võrdlusesse
Väike aga võimas – uus mootoritega stabilisaator Zhiyun Smooth Q2 pakub tervet rida uusi võimalusi mobiilidega videosalvestuse mitmekesistamiseks. Tänu kompaktsusele ja kuni 17 tundi kestvale akule on tegemist ideaalse tööriistaga vlogger´itele ja YouTuber´itele!

Parim kaamera on see, mis teil parasjagu kaasas on ning sellest vaatepunktist lähtudes ei saa täna paraku ükski kaamera nutitelefonidele vastu. Pidevalt paraneva pildikvaliteedi ning järjest lisanduvate mudelitega, mis pakuvad optilist suumi, saavad nutitelefonid järjest sobivamateks YouTuber´itele, vlogger´itele ning teistele sisutootjatele.

Uus Zhiyun Smooth Q2, motoriseeritud 3-telje stabilisaator nutitelefonidele ei võimalda mitte ainult jäädvustada stabiilset videopilti, vaid võimaldab anda teie loomingule ka professionaalsema väljanägemise tänu sellistele efektidele, nagu näiteks Vortex Mode, Dolly Zoom, timelapse ja objekti jälgimine.

Lisaks kõigele – tänu ülimale kompaktsusele saate stabilisaatori alati endaga kaasa võtta.

Kiirelt kasutusvalmis

Zhiyun Smooth Q2 sobib kasutamiseks enamuse kasutusel olevate nutitelefonidega. Nende hulka kuuluvad ka suured tippklassi mudelid, nagu näiteks iPhone 11 Pro Max ja Samsung Galaxy S10 Plus. Telefonihoidikusse saab panna kuni 85 mm laiuse telefoni ning keerata telefoni püsti juhuks, kui soovite salvestada püstformaadis video näiteks Instagrami jaoks. Tänu nutikale kiirvabastussüsteemile saate telefoni hetkega stabilisaatorile kinnitada või sellelt eemaldada.

Smooth Q2 on valmistatud vastupidavast alumiiniumisulamist ning käepide kaetud pehme silikoonist kattega, et stabilisaator kindlalt käes püsiks. Suur joystick käepideme tagaküljel teeb stabilisaatori juhtimise lihtsaks.

Mobiilne videosalvestus uuele tasemele

Zy Play nutirakenduse kasutamine avab ligipääsu mitmele Zhiyun Smooth Q2 funktsioonile, mis aitavad teie videojäädvustused tõsta täiesti uuele tasemele.

Following Mode stabiliseerib värisemist, kuid võimaldab suuremat liikumist ning seetõttu saate jäädvustatava ettearvamatut liikumist kaameraga paremini jälgida. Pan Following Mode seevastu hoiab jällegi kogu liikumise ajal silmapiiri horisontaalsena. Lock Mode lukustab stabilisaatori soovitud suunale nii, et olenemata teie liikumisest on kaamera alati suunatud soovitud objektile. Full Range POV Mode võimaldab kaamera igas suunas liikumist, sh kallutamist ning annab seetõttu eriti hästi edasi seiklusliku teekonna. Vortex Mode lisab tegevust jäädvustavatele stseenidele uue mõõtme, võimaldades pöörelda 360 kraadi ulatuses ümber kaamera telje.

Smooth Q2 eriefektide valikust leiame ka aegvõtte ning panoraamfoto võimalused. Filmilike eriefektide valikust toome esile Dolly Zoom ehk Vertigo efekti, millega saab telefoni kaamera suumi kasutades luua Hollywoodi filmidest nähtud dramaatilisi eemaldumisi võtteobjektist.

Akut jätkub kogu päevaks

Smooth Q2 võimas liitiumioon aku võimaldab stabilisaatorit kasutada ühe laadimisega kuni 17 tundi. Laadimine on kiire ning vaid kolme tunniga on stabilisaator valmis uuteks väljakutseteks. Stabilisaatorit saate kasutada ka toiteallikana teie telefonile ning olla kindlad, et salvestus ei jää poolikuks telefoni tühjenemise tõttu.

Põhiomaduste ülevaade

  •     Ülikompaktne stabilisaator nutitelefonidele.
  •     Stabiliseerimismootorid kolmel teljel.
  •     Toetab vertikaalset videoformaati (näiteks Instagrami lugude jaoks).
  •     Telefonihoidikusse mahuvad ka suured telefonid.
  •     Kiirvabastus telefoni kiireks kinnitamiseks stabilisaatorile.
  •     Suur multifunktsionaalne nupp stabilisaatori juhtimiseks.
  •     Eriefektid foto ja videovõtete mitmekesistamiseks.
  •     ZY Play rakendus (saadaval iOS ja Android seadmetele) võimaldab objekti jälgimist, aeg- ning panoraamvõtteid.
  •     Kuni 17 tundi tööaega ühe laadimisega.
  •     Kasutatav akupangana telefoni laadimiseks.


Spetsifikatsioon

Tüüp: 3-telje stabilisaator nutitelefonidele
Telefonihoidik: reguleeritav, vahemikuga 65 - 85 mm
Tõstmine/langetamine: 305°
Paanimisulatus: 360°
Kallutusulatus: 265°
Kõrvalekalle staatilises olekus: +/-0.01 to +/-0.04°
Kõrvalekalle liikumisel: +/-0.05 to +/-0.3°
Soovituslik koormus: 75 – 260 grammi
Kasutusaeg ühe laadimisega: kuni 17 tundi
Tööpinge: 3.6 V
Aku tüüp: laetav liitiumioon aku, 4500 mAh
Laadimisaeg: 3 tundi
Temperatuurivahemik: -5° … +45°C
Mõõtmed: 42 x 102 x 204 mm
Kaal: 720 grammi koos akuga
Erifunktsioonid: Following Mode, Pan Following Mode, Lock Mode, Vortex Mode, Full Range POV Mode. Zy Play nutirakenduse kasutamisel: Object Tracking, Time Lapse, Motion Time-Lapse, Dolly Zoom, Panorama Mode, Dolly Zoom/Vertigo Shot.
Lisaks: Juhtimine joystick tüüpi nupu ja salvestusnupuga. Kasutatav akupangana telefoni laadimiseks.

Komplektis kaasas: kasutusjuhend, telefonihoidik, aku, USB-C kaabel, randmerihm.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom