Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Zhiyun Weebill S
Zhiyun Weebill S
Suurenda
Zoom
   379.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 13 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Zhiyun toob Weebill seeriasse uue revolutsioonilise stabilisaatori ja lisab täiesti uue edastusmooduli professionaalseks videotööks. Weebill-S on disainitud tööks enamlevinud peeglivabade ja peegelkaameratega.

Esimestena püüavad uue Weebill-S juures tähelepanu 300% suurendatud mootorite jõudlus ja 50% lühendatud reaktsiooniaeg. Stabilisaator töötab väga hästi näiteks selliste kaamerakomplektidega, nagu Sony A7III+FE 24-70mm F2.8 või Canon 5D4+EF 24-70mm F2.8. WEEBILL-S unikaalne sling mode võimaldab teil kiirelt ja ergonoomiliselt liikuda kõrgelt võttepositsioonilt madalale võttenurgale, kui kasutate TransMount komplekti. Uus mootorite juhtimise algoritm võimaldab stabilisaatoril määrata automaatselt kasutatava kaamerakomplekti kaalu ning seadistada seadme mootorid optimaalseks tööks.

Täiesti uus TransMount Image Transmission Module

Uus videoedastusmoodul võimaldab kristallselge 1080p / 30fps pildi edastust kuni 100 meetri kaugusele koos LUT, pseudo coloring, focus peak ja zebra adjustment võimalustega professionaalseks salvestuse jälgimiseks või otseülekanneteks. TransMount videoedastusmoodul võimaldab ühendada stabilisaatoriga juhtmevabalt kuni kolm jälgimisseadet – nutitelefoni, tahvelarvutit või professionaalset monitori.

Suurema mahutavusega akud - kuni 14 tundi tööaega

Kasutades kahte standardset 18650 akut, suudab Weebill-S tagada ühe laadimisega kuni 14 tundi katkematut tööd. Vajadusel saab stabilisaatorilt anda kaamerale lisatoidet. Seda juhul, kui teie kaamera toetab USB-laadimist.

Nutikas kalibreerimine

WELLBILL-S kasutab uut adaptiivset kontrollalgoritmi, mis tunneb ära kasutatava kaamerakomplekti kaalu ja seadistab stabiliseerimismootorid optimaalseimaks tööks teie kaamerakomplektiga. Loomulikult on teil lisaks võimalik seadistada eraldi iga telje reaktsioonikiirust sobivaks teie võtteolukorraga.

Kiire seadistus

Weebill-S komplektis on „kaks ühes“ kiirkinnitusplaadid (Arca-Swiss ja Manfrotto), mis võimaldab kiiremat üleminekut näiteks statiivi kasutamiselt stabilisaatorile ja tagasi. Kõiki telgi on võimalik tasakaalustamiseks eraldi või transpordiks korraga lukustada.

ViaTouch 2.0 ja SmartFollow 2.0

ZY Play nutirakendusse lisasime ViaTouch 2.0 ühendusmooduli, mille abil saate luua ühenduse enda nutitelefoni ja kaamera vahel, et jälgida salvestatavat pilti ning muuta kaamera seadeid. Pildiedastusmooduliga on nüüd liidetud uus objekti jälgimise funktsioon SmartFollow 2.0. Valige ViaTouch 2.0 kasutajaliidesel jälgitav objekt ning kaamera asub seda ülilühikese viivituse ning filmiliku liikumisega jälgima.

Uus teravustamisratas

WEEBILL-S toetab elektroonilist teravustamist ja mehaanilist fookuse/suumi juhtimist uue käepidemel asetseva seadistusratta abil. Kasutades välist teravustamis- / suumimismootorit, saavad kasutajad juhtida kaamerat võtete ajal professionaalsel tasemel.

Komplektis sisalduvad


    Weebill S
    USB C kaabel
    USB kaabel mikro/mikro
    USB kaabel mikro/mini
    Lühijuhend
    Hoiustamiskarp
    Väike kolmjalg
    Laadija
    18650 Li-Ion akud, 2 tk
    Kaamera kinnitusplaat
    Kiirvabastuskomplekt
    Juhtmete karp

Põhiomaduste kokkuvõte


 •     300% suurema pöördemomendiga mootorid ja 50% lühem reaktsiooniaeg.
 •     3 telje motoriseeritud stabilisaator peegel- ja peeglivabadele kaameratele.
 •     Sobib kasutamiseks enamuse professionaalsete kaameratega.
 •     Võimalik kasutada mõlemas asendis – traditsioonilises vertikaalses ja pööratult madalate võttenurkade korral.
 •     On võimalik eemalt juhtida.
 •     Kiire ja lihtne tasakaalustamine.
 •     Kahepoolne Arca-Swiss ja Manfrotto süsteemiga ühilduv kiirkinnitusplaat.
 •     Intuitiivne juhtimine tänu OLED ekraanile, otsevaliku nuppudele ja kontrollrattale.
 •     Go mode kiirete liikumiste jäädvustamiseks.
 •     Võimalus kasutada nutiseadet liikumisandurina.
 •     Kasutusvõimalused avardatavad ZY Play nutirakenduse ja videosignaali edastuskomplekti abil.
 •     Kuni 14 tundi kasutusaega ühe laadimisega.
 •     USB-laadimist toetavale kaamerale saate vajadusel anda stabilisaatori akudelt lisatoidet.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom