Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Zhiyun Crane 2S
Zhiyun Crane 2S
Suurenda
Zoom
   659.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 22 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Zhiyun Crane 2S aitab teie loovuse uuele tasemele

Järjekordselt näitab Zhiyun maailmale, et nad on sisuloojate jaoks juhtiv kaamerastabilisaatorite tootja. Tutvustame teile uut Zhiyun Crane 2S stabilisaatorit – tegemist on kerge 3-telje stabilisaatoriga, mis suudab tasakaalustada muljetavaldava kaaluga kaamerakomplekte ning võimaldab operaatoril kasutada loo elavdamiseks väga laia valikut loomingulisi funktsioone. Uus stabilisaator mobiilsetele sisuloojatele on sündinud!

Peale kolme aasta eest esitletud Crane 2 välja toomist Zhiyuni poolt, ei olnud maailm enam endine -kaamerastabilisaatori omandamine oli nüüdsest jõukohane igaühele. Uus täiustatud Crane 2S toob mitmeid uusi võimalusi, mis annavad teie loovusele veelgi avaramad võimalused.

Stabilisaatoris on kasutusel uusim 9. generatsiooni stabiliseerimisalgoritm, milles on täiustatud stabilisaatori dünaamikat ning reageerimist erinevates suundades liikumisele. Tänu tasakaalustusmootorite juhtimisalgoritmide täiustamisele suudab Crane 2S nüüd ülima kergusega tasakaalustada selliseid suuri kaamerakomplekte, nagu näiteks BMPCC 6K, Panasonic S1H, EOS 1DX Mark III. Uuendatud teravustamispunkti juhtimise süsteemi koostöö teravustamis- ja suumimismootoritega toimib nüüd peaaegu olematu viitega, tagades selle, et ükski kiire liikumine ei jää salvestamata.

Nutikad funktsioonid

Jälgides trendi, et TikTok´i videote ja Instagram´i lugude populaarsus kasvab tormiliselt, lisati Crane 2S stabilisaatorile püstformaadis video salvestamiseks täiendav vertikaalne kiirvabastusega kaamera kinnitamise süsteem.

Stabilisaatoril on nüüd olemas pesa juhtmevaba videopildi edastuse saatja jaoks ning kolm kinnituskohta monitori, mikrofoni, valgusti või teiste vajalike tarvikute kinnitamiseks.

Tagamaks seda, et ükski kiirelt toimuv sündmus ei jääks jäädvustamata, on Crane 2S stabilisaatoril kasutusel tuliuus FlexMount kinnitussüsteem, mis kiirendab kaamera seadistamist ning hoiab samaaegselt teie kaamerat seadistamise ajal turvaliselt siinidel. Kõik on peensusteni läbi mõeldud – isegi turvalukustuse rakendumist on võimalik muuta.

Uus 0.96" OLED ekraan on eelnevast ülevaatlikum ning juhtnuppude abil saate menüüdes sekunditega liikuda soovitud kohta või vahetada hetkega stabiliseerimisseadistusi. Sarnaselt teiste Zhiyuni LAB ja Weebill stabilisaatori mudelitega, võimaldab Crane 2S valida sobivaima kuue stabiliseerimisrežiimi hulgast (Pan Following, Locking, Following, Full-Range POV, Vortex, Go mode). Lisaks on võimalik kasutada eelprogrammeeritavaid liikumisfunktsioone, nagu Panorama, Timelapse, Motionlapse ja Long Exposure Timelapse.

Olulisimad omadused:

Loodud tööks professionaalsete kaameratega.
Seadme toiteks kasutatakse kolme vahetatavat 18650-tüüpi Li-ion akut, mis võimaldavad ühe laadimisega kuni 12 tundi kasutusaega.
Süsinikkiust käepide.
Lihtsalt seadistatav vertikaalformaadis video salvestamiseks

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom