Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Zhiyun Smooth 5
Zhiyun Smooth 5
Suurenda
Zoom
   179.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 6 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Iga päevaga suureneb mobiiltelefonidega loodava multimeedia hulk. Tänapäevaste seadmetega on sotsiaalmeediasse postitamine lihtne ja mugav. Siiski on esimeseks reegliks hea postituse tegemisel vältida videopildi värisemist. Telefon tuleks kinnitada statiivile või veelgi parem – stabilisaatorile, mis suudab jälgida esineja liikumist. Seda ja veel nii mõndagi olulist pilkuköitva postituse tegemiseks võimaldab uus Zhiyun Smooth 5.

Uus Zhiyun Smooth 5 stabilisaator võimaldab teie nutitelefonidega salvestatavatesse videotesse lisada filmilikke liikumisi ja efekte.

Vaatamata sellele, et uus Smooth 5 on eelmisest mudelist väiksem, suudab see tasakaalustada oluliselt suuremaid telefone ning optimeeritud tasakaalustusalgoritmid teevad ükskõik millise nurga all filmimise sujuvaks ja mugavaks. Kolme telje liikumiste stabiliseerimine võimaldab ühtviisi hästi jäädvustada sujuvaid kaadreid nii madalate võttenurkade kui lainurkobjektiivide kasutamisel.

Endisest laiemasse telefonihoidikusse kinnitub teie telefon kindlalt ning horisontaal- ja püstformaadi vahel vahetamine on samuti senisest mugavam.

Stabilisaatori käepidemelt leiate ühtseks tervikuks koondatud juhtnuppude paneeli. Nüüd saate stabilisaatori režiime ja seadistusi muuta ka liikumise ajal ühe käega. Telefoniklambril on kaks magnetkinnitust 300 lm LED valgusti kinnitamiseks. Üks valgusti kuulub Combo komplekti ning neid on võimalik täiendavalt juurde osta. LED valgustit saate kinnitada telefoniklambri mõlemale küljele ning soetades juurde teise valgusti, saate kokku 600 luumeni tugevuse valgusvoo ning seda eeskujuliku 95+ CRI juures. LED valgustite valguse tugevus on täies ulatuses reguleeritav vastavaks teie konkreetsele võtteolukorrale.

Kasutades ZY Cami nutirakendust, saate kasutada mitmeid lisavõimalusi nagu näiteks käemärkidega salvestuse juhtimist (Gesture Control) objekti jälgimist (SmartFollow), pöörlemist (Vortex mode).

Samuti leiate nutirakendusest mitmeid loomingulisi võimalusi enda videote ja fotode köitvamaks muutmiseks.

Uus Smooth 5 suudab stabiliseerida kuni 320 grammi kaaluvaid telefone ja võimaldab kuni 12 tundi tööaega ilma valgustite kasutamiseta ning kuni 4-tundi, kui kasutate täisvõimsusel LED valgustiga. Sisseehitatud aku laadimisaeg on kaks tundi.

Olulisimad omadused
  • Teravustamis- / suumiratas.
  • Stabiliseeritav koormus kuni 320 grammi (iPhone 13Pro Max kaalub 240 g).
  • Eelkäijast kompaktsem disain, kuid võimsamad mootorid.
  • Intuitiivselt ühe käega kasutatav juhtpaneel.
  • ZY Cami rakenduse kasutamine avab palju loomingulisi võimalusi.
  • Magnetkinnitused LED valgustite ja värvifiltrite kinnitamiseks.
  • Nutikas lahendus telgede lukustamiseks.
Komplekti kuulub
  • 1x Zhiyun Smooth 5
  • 1x USB-C laadimiskaabel
  • 1x lauastatiiv
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom