www.fotoluks.ee
Zhiyun Smooth 4, must
Suurenda
Zoom
   109.00 €
Järelmaks: 36 x 0 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Motoriseeritud stabilisaatoriga Zhiyun Smooth 4 saate nüüd luua professionaalsete efektidega videolugusid ka oma mobiiltelefoniga. Uus toode pakub tervet rida funktsioone, mis on siiani olnud võimalikud vaid oluliselt kallimate kaamerate jaoks mõeldud stabilisaatorite kasutamisel.

Sobib ka pluss suuruses mudelitele
Smooth 4 sujuvalt muudetava suurusega telefonihoidikusse mahub kuni 85 mm lai telefon, mille tõttu sobib toode kasutamiseks enamuse mobiiltelefonidega. Nende hulgas ka iPhone 8+ ja Samsung Galaxy S9+.

 

Telefoni stabilisaatorile kinnitamine ning tasakaalustamine on kiire ning lihtne. Kvaliteetsed komposiitmaterjalid ning ergonoomiline disain teevad Smooth 4 samaaegselt vastupidavaks, kergeks ning mugavalt käes hoitavaks. Komplektis on kaasas väike kolmjalg, mis on abiks telefoni paigaldamisel ning võimaldab ka operaatoril endal soovi korral videos osaleda.

Intelligentne objekti jälgimine
Kasutades ZY Play rakendust (saadaval iOS ja Android seadmetele), avardub Zhiyun Smooth 4 võimaluste valik oluliselt nii video- kui fotovõteteks. Näiteks objekti jälgimiseks joonistage telefoni ekraanil jälgitava objekti ümber ristkülik ning stabilisaator hoiab objekti kaadris. Kui teile meeldivad Time Lapse videod, siis Smooth 4 pakub lausa kolme erinevat võimalust: Roll Angle Time Lapse, Motion Lapse ja Hyperlapse.

Nupud kiireks seadistamiseks tänu multifunktsionaalsele juhtpaneelile, kiirvalikunuppudele ja uudsele liugurile käepideme tagaküljel, saate kiirelt ja mugavalt muuta kaamera ning stabilisaatori seadeid.

Nupud võimaldavad muuta näiteks tundlikkust, särikompensatsiooni, vahetada salvestamist eesmise ja tagumise kaamera vahel, juhtida LED valgustit, jäädvustada panoraamfotosid ning vaadata salvestatud materjali ilma telefoniekraani puudutamata.

Kas teate, mis on Dolly Zoom?
Smooth 4 varrel on lisaks nuppudele ka juhtratas suumimiseks või fookuse juhtimiseks. Ratast saab kasutada näiteks ka niinimetatud Dolly Zoom või Vertigo Shot efektide loomiseks. See on tehniline võte dramaatiliste stseenide loomiseks, mida kasutati Hollywoodis esmakordselt klassikaks saanud trilleris Vertigo. Aasta oli siis 1958. Efekt saavutatakse suumimise ajal objektile lähemale liikudes või sellest eemaldudes.

Kui vajutate Smooth 4 "Follow Focus" nuppu, saab ratast kasutada manuaalfookuse seadmiseks, juhtides teravuspunkti täpselt sinna, kuhu parasjagu vaja.

PhoneGo seadistus kiirete liikumiste jäädvustamiseks
Vajutades PhoneGo nuppu Smooth 4 tagaküljel, saate stabilisaatorist võtta maksimumi. Selles režiimis töötavad tasakaalustusmootorid täisvõimsusel, et pidada sammu eriti kiirete liikumiste ning stseenide vaheldumisega. Sobib eriti hästi seikluslike võtete jäädvustamiseks näiteks joostes või kiiresti liikudes.

Pikk kasutusaeg ning USB laadimine
Laetavad liitium-ioon akud tagavad kuni 12 tundi tööaega ning järelejäänud aku mahtu saab jälgida LED indikaatorilt. Kui sellest ei piisa, siis saab USB kaudu lisada toite näiteks akupangast ilma, et peaks stabilisaatori töö katkestama.

Pelgate, et teie telefoni aku ei pea vastu? Ka sellele on mõeldud - Smooth 4 telefonihoidiku lähedal on USB pesa, mille kaudu saate anda lisatoidet oma telefonile.

Spetsifikatsioon

 • Tööpinge: 7,4 V
 • Aku tüüp: 2x 2000 mAh Li-Ioon
 • Kõrvalekalle staatilises olekus: min +/- 0,01°; max +/- 0,04°
 • Kõrvalekalle liikumisel: min +/- 0,05°; max +/- 0,3°
 • Kallutusnurga ulatus: 240°
 • Pöördenurga ulatus: 240°
 • Paanimisulatus: 300°
 • Töötemperatuur: min -10°C; max +45°C
 • Kaal: 547 g
 • Aku kestvus: kuni 12 h
 • Laadimisaeg: 3 h
 • Mõõtmed: 123 x 105 x 328 mm
 • Soovitatav koormus: 75 g - 210 g
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom