www.fotoluks.ee
DJI Osmo Mobile 6
Suurenda
Zoom
   169.00 €
Järelmaks: 36 x 6 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Osmo Mobile 6 on nutikas videostabilisaator nutitelefonile, mis on täis loomingulisi funktsioone. See pole mitte ainult kompaktne ja hõlpsasti kokkupandav, vaid käivitub ka pärast lahtivoldimist automaatselt, et jäädvustada võtteid hetkega. Pikendatava käepideme abil tabad dünaamilisi nurki ja täiuslikke selfisid. Sinu käsutuses on terve hulk nutikaid funktsioone ja juhendeid. DJI Mimo rakendus hõlbustab pildistamist, töötlemist ja jagamist, võimaldades Sul tabada iga unustamatu hetk.
 • 3-teljeline stabilisaator nutitelefonile
 • Kaasaskantav ja kokkupandav
 • Pikendatav käepide
 • Kiirkäivitus
 • ActiveTrack 5.0
 • Lihtsad õpetused ja ühe puudutusega töötlus
 • Magnetiline kiirvabastusega disain

Kompaktne ja kaasaskantav
Hüppa oma Osmo Mobile 6'ga põnevatesse seiklustesse. Tänu kompaktsele disainile on seda lihtne kokku panna ning kiirkinnitusega magnetilise telefoniklambriga saad kiirelt alustada ilma, et peaksid telefoniümbristki eemaldama.

Quick Launch kiirkäivitus
Osmo Mobile 6 lülitub sisse kohe, kui selle lahti keerad. iPhone'ga ühendatult hüppab DJI Mimo rakendus automaatselt lahti, võimaldades pildistamist alustada kohe, kui inspiratsioon peale tuleb.

3-teljeline stabiliseerimine
3-teljelise stabiliseerimisega jäädvustad sujuvat, kadudeta, dünaamilist loomingut, mis püüab pilke. Osmo Mobile 6 integreerib DJI täiustatud stabiliseerimistehnoloogia, et tuua Sinu käeulatusse tugevad, stabiilsed ja värinavabad tulemused.

Sujuv operaator
Uue sisseehitatud olekupaneeli abil saad mugavalt jälgida aku taset, süsteemi olekuindikaatorit ja vahetada gimbali re˛iimide vahel. Vajuta nuppu M, et liikuda nelja re˛iimi vahel.
 • Follow: Jälgimisre˛iimis järgib kaamera vaade gimbali panoraami ja kallutamise liikumist ning püsib salvestamise ajal stabiilsena. See re˛iim sobib suurepäraselt üles, alla ja diagonaalselt salvestamiseks.
 • Tilt Locked: kaamera vaade järgib ainult gimbali panoraami liikumist ja püsib kallutamise ja pööramise ajal stabiilsena – ideaalne horisontaalselt salvestamiseks või objekti ümber liikumiseks.
 • FPV: FPV-re˛iimis järgivad gimbali kõik kolm telge põhikorpuse liikumist. See sobib suurepäraselt liikumatute objektide (nt maamärgid, hooned või kujud) dünaamiliseks filmimiseks.
 • SpinShot: vajuta juhtkangi vasakule või paremale, et juhtida kaameravaate pööramist ja luua dünaamilisi kaadreid. Ideaalne tõuke, tõmbe ja suure nurga all olevate liigutuste filmimiseks.

Rulli, et kontrollida
Osmo Mobile 6 uue külgratta abil saad suumida ja teravustada hõlpsalt ja sujuvalt. Rulli ratast, et reguleerida fookuskaugust paindliku kompositsiooni jaoks ning suumida sisse ja välja ülisujuvalt. Vajutage külgmist ratast üks kord, et lülituda käsitsi teravustamisele.

Nutikas gimbal
 • Timelapse: kooluta aega ja ruumi Timelapse, Motionlapse ja Hyperlapse abil. Lihtsate Motionlapse mallide abil saad kaunid hetked muljetavaldavateks klippideks sulandada.
 • DynamicZoom: kasuta sisse- ja väljasuumi re˛iime, et saada vingeid visuaalseid efekte.
 • Gesture Control: käeviipega juhtimine muudab selfi või grupifoto tegemise lihtsaks. Pildi tegemine või video alustamine pole kunagi olnud nii mugav.
 • Panoraam: proovi kolme panoraamre˛iimi: 3x3, 240° või CloneMe

Pikendatav käepide
Püüa kõik pildile. Sisseehitatud pikendus tähendab, et keegi ei jää kaadrist välja. Kaasa igasse võttesse rohkem sõpru, lemmikloomi või suurepäraseid maastikke. Tee dünaamilisi selfisid kõrgema või madalama nurga alt. Loominguliste võimaluste laiendamiseks pikenda käepidet.

Kiire lülitumine portreere˛iimile
Lülita sujuvalt horisontaal- ja portreere˛iimi vahel, vajutades lihtsalt kaks korda lülitusnuppu.

Hoia kurssi
ActiveTrack 5.0 on täielikult uuendatud, et tagada stabiilsem jälgimine pikemate vahemaade tagant. Täiustatud versioon võimaldab esikaameral jälgida objekte, mis pöörduvad küljele või pöörlevad.

Olenemata sellest, kas oled matkamas, reisimas või tänaval pildistamas, hoiab gimbal automaatselt objekti keskpunktis.

DJI Mimo
Isegi algajad saavad profitasemel sisu luua. Kaameravaates ilmuvad paljude funktsioonide alguses õpetused intuitiivsete juhiste ja juhendite jaoks, et saaksid kiiresti alustada.

ShotGuides tunneb stsenaariumi automaatselt ära ja soovitab võttejärjestust koos õpetusega selle salvestamiseks. Vali paljude mallide hulgast, järgi juhiseid ja salvesta kiiresti nagu professionaal.

LightCut rakendus
Hüppa DJI Mimo rakendusest LightCut rakendusse, millel on AI-toega ühe puudutusega redigeerimine ja hulk eksklusiivseid videomalle. Alates pildistamisest kuni töötlemiseni on see ühekordne lahendus, mis on ideaalne, kui oled sisuloome teekonna alguses.

Ühildub telefonidega, mille:
 • kaal jääb vahemikku: 170–290 g
 • paksus jääb vahemikku: 6,9–10 mm
 • laius jääb vahemikku: 67–84 mm
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom