Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Nikon FTZ kinnitusadapter
Nikon FTZ kinnitusadapter
Suurenda
Zoom
   299.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 10 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Laiendage sujuvalt oma Nikoni Z-seeria kaamera repertuaari F-kinnitusega objektiividega. Kinnitusadapter FTZ võimaldab Nikoni Z-seeria kaameraga fotosid või videot jäädvustades F-kinnitusega objektiive täielikult ära kasutada. Pildikvaliteet ei vähene. Ning stabiliseerimiseta (VR) NIKKORi objektiivid saavutavad uuel tasemel teravuse. Automaatsäritus on võimalik sadade F-kinnitusega objektiividega. Ning sisseehitatud automaatse teravustamise mootoriga F-kinnitusega objektiividel säilib täielik automaatse teravustamise suutlikkus. Teie Nikoni Z-seeria kaamera mitte ainult ei tööta teie F-kinnitusega objektiivi stabiliseerimisega – vaid täiustab seda. Kasutades stabiliseerimisega F-kinnitusega objektiivi, täiendab objektiivisisest lengerduse ja kallutuse tuvastust kaamerasisene pöörlemistuvastus. Ning pildistades stabiliseerimiseta F-kinnitusega objektiiviga, korrigeeritakse nii lengerdust, kallutust kui pöörlemist kaameras. Sujuv pole ainult kasutamine. F-kinnituse adapter on viimistletud naha tooni värviga, mis harmoneerub sujuvalt teie F-kinnitusega objektiivi välimusega. Samuti teie Nikoni Z-seeria kaameraga. Tolmu- ja pritsmekindel ehitus sisaldab kummitihendeid nii objektiivi- ja kaameraühendustel kui nuppudel ja hoobadel. Tugev, kuid kerge magneesiumisulamist toru tähendab, et olete kõigeks valmis. Suur statiivipesa tagab täiusliku tasakaalu F-kinnitusega objektiivide kasutamisel teie Nikoni Z-seeria kaameraga.
Rohkem infot tootja kodulehel>>>
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom