Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Canon RF-S 55-210mm f/5-7.1...
Canon RF-S 55-210mm f/5-7.1 IS STM
Suurenda
Zoom
   489.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 17 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Kuhu Sa ka ei läheks, liigu lähemale
Selle kerge ja mitmekülgse APS-C telefoto-suumobjektiiviga saad kauged subjektid lähemale tuua ja loovust arendada.

Laienda oma ulatust
Jäädvusta kaugeid detaile ja maastikke ning suurepäraseid reisimomente, samuti veetlevaid, kaadrit täitvaid fotosid inimestest. Kasuta objektiivi telefotoulatust tausta hägustamiseks, mis aitab subjekti eraldada, et see paistaks rohkem silma. See mitmekülgne 3,8×, 55-210mm suumobjektiiv pakub suurepärast loomingulist vabadust.

Tule lähedale, isegi kui oled eemal
Avasta suumirõnga abil üksikasjad, mida pole varem näinud. 210 mm juures pakub RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM objektiiv maksimaalselt 0,28-kordset suurendust, mis aitab Sul lähedal teravustada, häirimata seejuures subjekti ja sellele varju heitmata – täiuslik lahendus spontaanseteks lähivõteteks.

Täiustatud pildistabilisaator
Võta kätte ja hakka kohe kasutama – isegi hämaras – tänu 4,5-astmelisele optilisele pildistabilisaatorile on tulemuseks ülimalt stabiilsed kaadrid kuni telefotoni välja.

Kasuta loominguliselt kauneid esiletõsteid ja taustahägu
Eksperimenteeri teravustamata esiletõstetega tänu 7 lamelliga peaaegu ringikujulisele diafragmale ning kasuta telefotoobjektiivi võimsust ja laia ava, et saavutada subjekti esiletõstmiseks kitsas teravussügavus ning jäädvustada kaunis taustahägu lisasügavuse ja erilise rõhuasetusega.

Sujuv ja vaikne teravustamine instinktiivse juhtimisega
Lülita kiiresti erinevate re˛iimide vahel, et jäädvustada ja filmida nagu professionaal tänu kombineeritud objektiivi juhtimisele ja käsitsi teravustamise rõngale. Objektiivi STM teravustamismootor töötab praktiliselt hääletult.

Objektiiv, mis töötab intuitiivselt Sinu kaameraga
Tänu selle RF-kinnitusele toimib RF-S 55-210mm F5-7.1 IS STM objektiiv EOS R seeria kaameratega, et korrigeerida ja rakendada erinevaid pildiparendusvõimalusi, sealhulgas video õõtsumise korrektuuri videore˛iimis.
  • Sobivus: Canoni poolkaader hübriidkaamerad
  • Bajonett: Canon RF-S
  • Minimaalne ava: f/22-32
  • Ehitus: 11 elementi 8 grupis
  • Diafragma lamellide arv: 7
  • Pildistabilisaator: Jah (4,5 stoppi)
  • Lähim teravustamine: 73 cm
  • Filtrikeere: 55 mm
  • Mõõdud: 69 x 135 mm
  • Kaal: 270 g
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Lisaks soovitame
Marumi DHG-UV 55mm19.90€ Osta
Marumi Super DHG-UV 55mm28.00€ Osta
Canon päikesevarjuk ET-60B20.00€ Osta