Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Sony mikrofon ECM-B1M
Sony mikrofon ECM-B1M
Suurenda
Zoom
   379.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 13 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Sony ECM-B1M on ülimalt kompaktne shotgun mikrofon, mis on disainitud spetsiaalselt Sony kaameratele, mis kasutavad Sony Multi Interface Shoe ühendust. Tänu digitaalsele heliülekandele on Sony ECM-B1M mikrofon võimeline pakkuma stuudiotasemel helikvaliteeti.
  • Erinevad salvestussuunad
  • Muudetav tundlikkus: 0–20 db
  • Madala müraga
  • Kasutab Sony Multi Interface Shoe ühendust

ECM-B1M mikrofonil on 8 individuaalset mikrofonikapslit, mis töötavad koos sisseehitatud digitaalse signaalitöötlusega, et pakkuda silmapaistvat jõudlust ja paindlikkust. Noise Cut filter vähendab soovimatut müra, pakkudes tõhusamat mürasummutust võrreldes hilisema töötlusega. See Sony mikrofon tagab kvaliteetse ja terava helisalvestuse professionaalse sisu loomiseks.

Paindlik
Kompaktne mikrofon võimaldab mitmesuunalist helisalvestust, et kohaneda Su vajaduste ja keskkonnaga. ECM-B1M võib täita kolme suunamikrofoni rolli lihtsa lülitustoiminguga ilma mikrofone vahetamata. Olenemata sellest, kas kasutad ECM-B1M kaameramikrofonina või podcastide salvestamisel, sobib see ülisuunaliseks (super-directional) suhtluseks (intervjuud või vlogid), ühesuunalisteks kõnelusteks (arutelud) ja mitmesuunalisteks vestlusteks (keskkonnahelid või operaatori hääl).

Kompaktne ja kaasaskantav
Mikrofoni kompaktne suurus ja kerge kaal (77,3 g) tagavad parema kaasaskantavuse ja lihtsa salvestamise koos stabilisaatorite ja käepidemetega.

Juhtme- ja akuvaba

Mikrofon võimaldab aku- ja kaablivaba kogemust. Ideaalne välitingimustes kasutamiseks, vlogimiseks, intervjuudeks ja sisu loomiseks, muretsemata aku vastupidavuse pärast, kui oled liikvel.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom