Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Sony mikrofon ECM-LV1 Lavalier
Sony mikrofon ECM-LV1 Lavalier
Suurenda
Zoom
   34.90 € Osta

Lisa võrdlusesse
Sony ECM-LV1 on mitmekülgne lavalier mikrofon, mis ühildub paljude erinevate seadmetega ning sobib erinevates situatsioonides kasutamiseks. Tänu kompaktsele ja pea märkamatule disainile, saab selle asetada kõneleja suu lähedale, et tagada kvaliteetne helisalvestus.
  • Kvaliteetne stereoheli ning ringsuunaline salvestusmuster
  • Sobib kasutamiseks arvuti, diktofoni, kaamera ja muude seadmetega
  • Kompaktne disain, 360 kraadi pööratav klamberkinnitus
  • Tuulekaitse vähendab tuulemüra väljas salvestades
  • Ühildub Sony ECM-W2BT juhtmevaba mikrofoniga
  • Töökindel juhtmega ühendus

Kõrge kvaliteediga heli

Sony ECM-LV1 mikrofon jäädvustab kristallselget heli kvaliteetse mitmesuunalise salvestusmustriga, pakkudes erakordset helijõudlust. Selle suunaline disain suurendab tundlikkust kaamera ees olevatele helidele, tõrjudes samal ajal soovimatut müra külgedelt ja tagant, vähendades seeläbi ümbritsevat müra.

Lihtne seadistamine
Sony ECM-LV1 mikrofon toetab plug-and-play ühendamist otse kaamera mikrofoni pessa. Mikrofon on kompaktne ja kerge, nii et seda on lihtne kaasas kanda ja kaamera külge kinnitada. Kaasasolev tuulekaitse aitab vähendada tuulemüra ning kaitsta mikrofoni tolmu ja prahi eest. Mikrofon ei vaja akut ega keerulist seadistust, nii et saad keskenduda suurepärase heli jäädvustamisele.

Mitmekülgne salvestus
Sony ECM-LV1 mikrofon on loodud töötama paljude kaameratega, alates algtasemest kuni professionaalsete mudeliteni. See pakub suurepärast helikvaliteeti ja seda saab kasutada mitmesuguste rakenduste jaoks, sealhulgas intervjuude, vlogide, taskuhäälingusaadete ja muu jaoks. Mikrofoni kompaktne suurus ja disain teevad selle ideaalseks valikuks liikvel olles salvestamiseks, andes paindlikkuse heli jäädvustamiseks mis tahes keskkonnas.

Paindlik ja kaasaskantav
Sony ECM-LV1 mikrofonil on 360 kraadi pöörlev klamber, mis võimaldab mikrofoni kinnitada horisontaalselt lipsu külge või vertikaalselt tasku külge. Kompaktne disain võimaldab mikrofoni märkamatult lipsu, tasku või kaelusele külge kinnitada. Komplekti kuuluv tuulekaitse vähendab tugeva tuulega väljas viibides müra.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom