Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Sony mikrofon ECM-M1
Sony mikrofon ECM-M1
Suurenda
Zoom
   389.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 13 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
ECM-M1 on Sony kõige mitmekülgsem shotgun mikrofon. Vali lihtsalt tagarattal üks 8 erinevast re˛iimist, et jäädvustada selget ja kvaliteetset heli olenemata olukorrast ja ümbritsevast mürast. Mikrofoni re˛iimid ulatuvad ülisuunalisest ringsuunaliseni ning kohanduvad iga salvestusstsenaariumiga, kogudes soovitud heli nutikalt, vähendades samal ajal ümbritsevat müra. See suure jõudlusega juhtmevaba ja ilma akuta shotgun mikrofon tagab suurepärase heliedastuskvaliteedi, ilma et peaksid erisuguseid lisatarvikuid kaasas kandma.

Helisalvestus kõige lihtsamal kujul
Sellel mikrofonil on 8 erineva suunaga helisalvestust kahes kanalis, et tagada kasutusmugavus igas olukorras. Olenemata sellest, kas salvestad intervjuud, soolovideot või kontserti, lihtsalt keera tagaratas vastavale eelseadele ja jäädvusta selge hääl ja heli igas olukorras.

Lisaks salvestab mikrofon varuheli kahes täiendavas kanalis igas suunas, et pakkuda paindlikkust järeltöötlemisel.

Kvaliteetne heli ja müravähendus
Kõigi re˛iimide kohandatud sagedusreaktsiooni ja Sony digitaalse helitehnoloogia abil jäädvustad selget kõne igas olukorras. Mürasummutusfunktsioon eemaldab kõik soovimatu taustamüra, olgu selleks mürisev kliimaseade või väljas kostuv tuulemüra.

Vabadus luua
Tänu Sony MI tehnoloogiale ei vaja see mikrofon akut ega juhtmeid. Paigalda see lihtsalt oma Sony kaamerale ja naudi vabadust ja salvestamist ilma lisatarvikuteta. ECM-M1 mikrofoniga ei jää enam kunagi ükski salvestus vahele.

Loo liikvel olles
Kompaktne ja kerge disain teeb selle mikrofoni hõlpsalt kaasaskantavaks.
  • Mikrofoni tüüp: Shotgun
  • Vooluallikas: Kasutab kaamera akut
  • Ühendus: 3,5mm mikrofoni väljund
  • Tolmu- ja niiskuskindel
  • Pikkus: 64,64 mm
  • Kaal: 65 g
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom