Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » SantaColor 100 (35mm) 36exp
SantaColor 100 (35mm) 36exp
Suurenda
Zoom
   18.90 € Osta

Lisa võrdlusesse
SantaColor 100 on 35 mm mõõdus film tundlikkusega ISO 100 ning filmi on kassetis 36 kaadri jaoks. Tänu C41 ilmutusprotsessile saab seda filmi lasta ilmutada kõigis tänapäevastes fotolaborites.  Värvid on fotodel erksad ning kujutis peeneteraline, mille tulemusena iseloomustavad selle filmiga tehtud pilte jõulised punased ja lopsakad rohelised värvitoonid. Filmide käsitsi ilmutajad saavad nautida SantaColori ülimalt paindlikku eksponeerimisulatust – push processing on võimalik kuni ISO 800´ni, kaotate vaid veidi värvitäpsust ja näete veidi teralisuse kasvu. Kui pildistate 400 ISO seadistusega ja ilmutate +2 stoppi, on värvid endiselt täpsed ja teralisuse tõus peaaegu olematu.

Seda ainulaadset filmi toodab üks USA värvifilmi tootja ning film oli algselt mõeldud õhuseireks, kuid nüüd on see leidnud uue rakenduse loomingulises fotograafias.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom