Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Nikon WU-1b mobiili juhtmev...
Nikon WU-1b mobiili juhtmevaba ühenduse adapter peegelkaamerale
Suurenda
Zoom
   69.90 € Osta

Lisa võrdlusesse
Sobivus: Nikon D600, D610, V2/Nikon 1 J3/Nikon 1 S1 jne. WU-1b mobiili juhtmevaba ühenduse adapter on USB-tongel, mis võimaldab juhtmevaba ühenduse loomist Nikoni konkreetse ühe objektiiviga peegelkaamera ja nutitelefoni vahel*. Adapterit saate kasutada, et fotosid ja videoid otse nutitelefoni või tahvelarvutisse saata või oma ühe objektiiviga peegelkaamerat eemalt nutiseadme kaudu juhtida.**Kus te ka ei asuks, aitab adapter teil pildid sekeldusteta üle kanda: te ei pea seda välise Wi-Fi tööpunktiga ühendama, kuna see saab toidet kaamerast. Kui soovite fotosid ja videoid teistega jagamiseks nutiseadmesse saata või kaamera mälukaardi ruumi vabastamiseks pilte üle kanda, saate seda kõike kerge vaevaga teha.Adapter võimaldab ka teie ühe objektiiviga peegelkaamerat eemalt juhtida.** Seetõttu on tegemist nutika tarvikuga, mida saate soovi korral kasutada autoportree tegemiseks või piltidest enne pildistamist suurel tahvelarvuti ekraanil eelvaate saamiseks.Lisateavet selle toote ühilduvuse kohta Nikoni teiste toodetega leiate jaotisest Seotud tooted.Kompaktse ühe objektiiviga digi-peegelkaamera mobiili juhtmevaba ühenduse adapter sisseehitatud Wi-Fi ühendusega. Võimaldab otseühenduse loomist Nikoni ühe objektiiviga digi-peegelkaamera ja nutitelefoni või tahvelarvuti* vahel.Saab toidet kaamerast: akuvajadus puudub.Lihtne ülekandmine: kvaliteetseid fotosid ja videoid saab otse kaamerast nutiseadmesse saata, muutes lihtsaks nende sotsiaalmeedia kaudu saatmise, fotode jagamise ja talletamise saitidele üleslaadimise või meili kaudu saatmise.Kaamera juhtimine eemalt**: adapterit WU-1b saate kasutada kaamera juhtimiseks nutiseadme kaudu. Ideaalne autoportreede ja grupipiltide tegemiseks.Tehke või vaadake pilte oma nutiseadmega: kasutage oma nutitelefoni või tahvelarvutit piltide vaatamiseks kaugjuhtimisel pildistades või kasutage oma tahvelarvuti suuremat ekraani täpsemate võtete tegemiseks.Lihtne varundamine: vabastage kaamera mälukaardil ruumi, salvestades fotod ja videod nutitelefoni.Ühilduvus: WU-1b toetab praegu nutitelefonide puhul operatsioonisüsteemi Android 2.3 või uuemat ja tahvelarvutite puhul Android 3.0 või uuemat.Tarkvara: Mobiili juhtmevaba ühenduse adapteri utiliidi saate Android Marketist oma nutiseadmesse tasuta alla laadida.Püsivara lihtne uuendamine: püsivara saab nutiseadme kaudu kerge vaevaga uuendada. * Ühildub nutiseadmetega, millel töötab Androidi OS. 2012. aasta sügisest on oodata ka ühilduvust iOS-iga. Selle funktsiooni tarbeks tuleb enne kasutamist installida nutiseadmesse mobiili juhtmevaba ühenduse utiliit. Utiliidi saab tasuta alla laadida keskkonnast Google Play™.** Paigaldades kaamerale valikulise WU-1b mobiili juhtmevaba ühenduse adapteri, saate oma juhtmevaba LAN-i toega nutiseadmest* kaamerat kaugjuhtida. Saate käivitada katiku vabastuse, valida fookuspunkti ja pildistada ajarežiimis.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).