Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Suured fotod on kauakestvad kaunistused teie koju või töökohta!
Print

Heaks kohaks suurtele printidele on tööruumid-kontoriseinad, valgusküllased koridorid-fuajeed aga loomulikult ka kodu- ja maamajaseinad. Hea, kui seinapind oleks neutraalses toonis ja valgus fotode esitamiseks küllaldane. Arvestama peab ka seda, et mida suurem pilt, seda kaugemal peab asuma vaataja (kitsastes tingimustes mõjub suur foto ülemäära jõulisena).

Kas matt või läikiv ja kas paspartuuga või ilma?

Vältimaks valguspeegeldusi, soovitame digifotod trükkida matt-materjalidele. Siiski, paljugi sõltub konkreetsest fotost, esituskohast ja muust, nii et teatud juhtudel oleks hoopis parem kasutada lamineeritud, veekindlat materjali. Paspartuu ehk raam pildi ümber oleks tarvilik juhul, kui sein, millele soovite fotot riputada, ei ole valget värvi. Kui sein on kirju, tume vms, siis "rahustab" valge paspartuu foto ja seinaala omavahel.

Kas iga kaameraga tehtud fotosid saab nii suurelt välja printida?

Mida rohkem piksleid (need pisikesed täpid ekraanil, millest moodustub kujutis), seda parem. Kuid õnneks kehtib seaduspära, et mida suurem on foto seinal, seda kaugemalt seda ka vaadeldakse. Suureformaadilist fotot saab printida nii fotokaamerate kui ka mobiiltelefoniga tehtud fotodest.

Suureformaadiliste trükiste hinnakiri > kliki siia!
 
Tellimusi võtame e-posti teel (palume kirjutada vastava kaupluse meiliaadressile) või kohapeal kõikides Fotoluksi kauplustes nii Tallinnas kui Tartus. Tööde valmimise tähtajaks on ca 4-5 tööpäeva.

Kui teil tekkis ülalkirjutatu asjus küsimusi, siis helistage 6556748 või saatke oma küsimus aadressil pro@fotoluks.ee

Suured pildid loovad muljet


Suured pildid loovad muljet