Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Nikon Coolpix B700, must
Nikon Coolpix B700, must
Suurenda
Zoom
   469.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 16 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

 Kauba peale Fotoluksist:

 • 1-aastane lisagarantii (väärtus 59€), eraisikule 3 aastat, juriidilisele isikule 2 aastat
 • SanDisk 16GB SD Ultra 48MB/s mälukaart (väärtus 10.90€)
 • Tasuta 50 pildi vautšer 10x15cm fotode printimiseks Fotoluksi digilaborist
Kaamera CMOS-pildianduri suur arv megapiksleid võimaldab jäädvustada piltidele suurema valguse korral täpsemaid detaile ning ülireageeriv kiire automaatne teravustamine lukustub kiiresti objektile, nii et teil ei jää ükski oluline hetk tabamata. Pildistatava otsimisega automaatne teravustamine võimaldab luua paindlikumalt kompositsiooni, kuna objekti järgi valitakse optimaalne teravustamisala. Kui suunate kaamera objektile, aimab see hetkega ala, kuhu tuleks fookus seada. Aktiivne teravustamisala määratakse olenevalt objekti suurusest, mis tagab kõigi piltide puhul selge fookuse. Pildistatava otsimisega automaatne teravustamine toimib tõhusalt nii kaadri keskel kui ka keskmest väljas olevate objektide puhul ning sobib hästi nii väiksemate objektide, nt lilled ja toit, kui ka inimeste pildistamiseks. Lubab jäädvustada vaimustavalt sujuvaid 4K ultrakõrglahutusega (3840×2160 / 30p) – mis tagab teie salvestiste ajakohasuse ja tulevikukindluse, kuna 4K UHD muutub standardiks – videoid suurepärase helikvaliteediga tänu suummikrofonile, mille suund muutub koos suumi liigutamisega. Spetsiaalse videosalvestusnupu abil saate filmimise hetkega käivitada. HDMI-tugi tähendab, et saate ühendada kaamera teleri või muu välise ekraaniga, kasutades valikulist HDMI-kaablit.
Kõrglahutusega 921-kilopunktise 0,2-tollise LCD-ekraaniga elektrooniline pildiotsija (koos dioptri reguleerimisega) tagab 100% kaadri teravussügavuse, nii et teate alati täpselt, mida pildistate. Pildistamisviiside vahetamine ekraanilt pildiotsijale on sujuv, kuna kaamera silmaandur lülitub ekraani kaudu pildistamiselt ümber, kui silm liigub pildiotsijale lähemale. Pildiotsija abil pildistamine sobib hästi kitsastes oludes ning tagab ka stabiilse asendi, minimeerides kaamera rappumist.
Suur pöördekraan tagab hea paindlikkuse erinevate vaatepunktide loomisel – saate pildistada kontsertidel kõrgel rahvahulga kohal, jäädvustada metsloomi ja loodust madala vaatenurgaga või teha arhitektuuri- või reisipilte täiesti unikaalse nurga all. Enda jäädvustamine on pöördekraani abil lihtne, võimaldades hõlpsasti lisada loodavatele videotele isikliku kommentaari või tehes tavatus kohas endast kiire pildi. RGBW-joondus tagab erakordse nähtavuse ka otseses päikesevalguses ja tagab väikese energiakulu.
Nikoni NRW-formaadis RAW-pildistamine tähendab, et te ei pea enam kunagi muretsema pildikvaliteedi halvenemise pärast. Kui pildid kirjutatakse mälukaardile NRW-formaadis, salvestatakse särikompensatsioon, valge tasakaal, värvitoon, toon ja teravdusteave juhistekogumina faili. Saate piltide juhistekogumit muuta ükskõik mitu korda, algsed RAW-andmed sellega ei muutu.

Komplektis: kaamera rihm, objektiivi kaas LC-CP29 (koos juhtmega), liitium-ioonaku EN-EL23, vahelduvvooluvõrgust laadimise adapter EH-73P. (Pistikuadapter on kaasas, kui kaamera osteti riigist või piirkonnast, kus see on vajalik. Pistikuadapteri kuju on olenevalt ostmise riigist või piirkonnast erinev.) USB-kaabel UC-E21

 • Sensor: 20.3 megapikslit, 1/2,3-tolline CMOS-tüüpi andur
 • Maksimaalne pildiresolutsioon: 20 M 5184 × 3888px
 • Objektiiv: 24-1440mm, f/3.3-6.5, 60 optiline suum, 16 elementi 11 rühmas (sh 4 ED-objektiivi elementi ja 1 super ED-objektiivi element)
 • Stabilisaator: objektiivi nihke stabiliseerimine (fotod), objektiivi nihe ja elektrooniline stabiliseerimine (videod)
 • Pilditotsija: elektrooniline pildiotsija 0,5 cm ligikaudu 921-kilopunktine ekvivalentne LCD dioptri reguleerimise funktsiooniga (–3 kuni +1 m-¹)
 • LCD-ekraan: 7,5-sentimeetrine (3-tolline) diagonaal, ligikaudu 921-kilopunktine (RGBW), laia vaatenurgaga TFT LCD, peegeldusvastase kattekihi ja 6-astmelise ereduse reguleerimisega TFT LCD-pöördekraan
 • Mälukaardi tüüp: SD-SDXC
 • Failiformaadid: fotod - JPEG, RAW (NRW) (Nikoni oma formaat), videod: MP4 (video: H.264/MPEG-4 AVC, audio: AAC-stereo)
 • ISO ulatus: 100-1600, laiendatuna 3200 (saadaval režiimides P, S, A või M)
 • Säri: 1/4000 kuni 1 s, 1/40001 kuni 15 s (kui ISO-tundlikkus on 100 režiimis M), 25 s (valgusjäljed mitmiksäritusega valgustuse stseenirežiimis)
 • Iseavaja: 10 ja 2s
 • Aku: EN-El23, vooluadapter EH-67A (ei ole komplektis)
 • Mõõdud: 125 × 85 × 106,5 mm (
 • Kaal: 570g


Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom
Lisaks soovitame
Lexar 128GB SD 45MB/sek54.90€ Osta