Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Nikon Z telekonverter TC-2.0x
Nikon Z telekonverter TC-2.0x
Suurenda
Zoom
   679.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 23 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Nikon Z telekonverter TC-2.0x laiendab ühilduvate Nikkori Z-seeria objektiivide võtteulatust ilma oluliselt kaalu lisamata. Olgu tegemist loomadest, tegevuse või dramaatiliste vaadetega, saate kaugemalt pildistada. Seda kõike Nikoni Z-seeria teada-tuntud suurepärase pildikvaliteedi ja teravustamiskiirusega.

100% suurem võtteulatus
Tehke ilusaid pilte objektidest, milleni te varem ei ulatunud. Z telekonverter TC-2.0x pikendab teie peeglita NIKKORi Z-seeria objektiivi fookuskauguste vahemikku 100%. Ideaalne, kui täiusliku pildi saamiseks on vaja kaugemale. Telekonverteriga TC-2.0x pildistades jääb väikseim teravustamiskaugus samaks.

Suurem paindlikkus
Suurepärane Nikoni Z-seeria pildikvaliteet. Suurem võtteulatus. Nikoni täiustatud optiline konstruktsioon tagab teravad ja kõrge eraldusvõimega pildid ainult üheastmelise valguskaoga.

Vastupidav
Telekonverter on tolmu ja niiskuse tõrjumiseks tihendatud. Nikoni fluorkate tõrjub tõhusalt tolmu ja mustust pildi kvaliteeti rikkumata.

  • Kaal: ca 270 g
  • Ehitus: 8 elementi 5 rühmas
  • Suurendus: 2 x
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Lisaks soovitame
Nikkor Z 70-200mm f/2.8 VR S2699.00€ Osta