Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Canon EF 70-300mm f/4-5.6 I...
Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM
Suurenda
Zoom
   699.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 23 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

  • Sobivus: Canon EOS pool- ja täiskaader
  • Vaatenurk: 29°-6°50'/19°30'-4°35'/34°-8°15'
  • Ehitus: 17 elementi 12 grupis
  • Ava: f/4 - f/45
  • Minimaalne teravustamiskaugus: 120cm
  • Filtri läbimõõt: 67mm
  • Stabilisaator: Jah, 4-astmeline
  • Kaal: 710g
  • Mõõtmed:80 x 145,5 mm


Kvaliteetne objektiiv uuendusliku objektiivi ekraani ja Nano USM tehnoloogiaga – suurepärane valik loodus- ja spordifotograafiaks.

Välisport
Looge illusioon, nagu viibiksite otse tegevuse keskel. Jäädvustage võtteid täiuslikust servist, väravate löömisest ja rõõmsast tähistamistest.

Loomariik
Minge loodusele lähemale, kui olete eales julgenud või unistanud, tehke suurepäraseid pilte lendavatest lindudest ja loomadest kas safaril või vaikselt loomapargis puhkamas.

Reisimine
Reisifotograafia ei ole ainult maailmaränduritele – vaatamisväärsuste külastamine, logelemispäevad ja spontaansed lühipuhkused on mälestused, mida väärtustada.

Kõrge jõudlusega teravustamine
Nano USM laseb teil subjekti teravustada kiirelt, sujuvalt ja vaikselt. Seetõttu on see objektiiv ideaalne kiirelt liikuvate subjektide vaikselt jäädvustamiseks, heliriba segamata filmimiseks ja loomulike reguleeritud fookuskaugusega üleminekute saavutamiseks.

Ülihea pildikvaliteet
9-labaline ringikujuline ava aitab teil subjekti ümbritsevast eraldada ja luua ilusa hägusa tagatausta. Sisseehitatud spetsiaalsed UD-läätseelemendid aitavad vähendada kromaatilisi aberratsioone ning säilitada piltide kõrget eraldusvõimet ja kvaliteeti terves suumivahemikus.

Olge kõigega kursis tänu sisseehitatud objektiivi ekraanile
Objektiivi peale on paigaldatud uuenduslik infokuva, mis näitab valgustingimustest olenemata vaid hetkega asjakohast pildistamisteavet. See on äärmiselt kasulik reaalajavaate re˛iimis jäädvustades, et tagada stabiilsed võtted. Lisaks on infokuvalt võimalik saada teavet fookuskauguse ja sügavusteravuse kohta erinevate avade korral.

Täiustatud pildistabilisaator
Pildistabilisaator objektiivis EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM vähendab kaamera värisemist kuni 4 astme võrra, lubades teil kasutada 4 astme võrra pikemat säriaega kui tavaliselt terava foto saavutamiseks kasutaksite.

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).