Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di...
Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 Canonile
Suurenda
Zoom
   1379.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 46 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

Tamroni uus SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 teleobjektiiv on edasiarendus vanast 70-200mm objektiivist. Uuel objektiivil on võetud kasutusele uus autofookuse mootor ning parendatud stabilisaatorit; loomulikult ka uuendatud optilist disaini. Lisaks on uus A025 mudel ühilduv Tamroni telekonverteritega, mis suudavad fookuskaugust pikendada kuni 400mm.


 • Konstruktsioon: 23 elementi 17 grupis
 • Optiline VC pildistabilisaator
 • Vaikne USD teravustamismootor
 • Diafragma labade arv: 9
 • Minimaalne ava: f22
 • Lähim teravustamiskaugus: 95 cm
 • Ühilduva filtri diameeter: 77 mm
 • Tolmu- ja niiskuskindel
 • Kaal: 1500 g

 • Uus optiline disain
  Uue 70-200mm objektiivi sisemus on täielikult muutunud. Uus disain parandab pildikvaliteeti ja bokeh efekti. Uueks optiliseks valemiks on 23 elementi 17 grupis. Nende 23 elemendi seas on ka XLD (eriti madala dispersiooniga) ning LD (madala dispersiooniga) klaaselemendid, vähendades oluliselt kromaatilist aberratsiooni ning tagades kõrge lahutusvõime ka kaadri äärealadel. Klaasidele on kantud ka erinevad vääristused – eBand Coating nanovääristus on ülimadala refraktiivsuse indeksiga ning eemaldab peegeldused elementide pinnalt. Eesmine element on saanud ka fluoriinvääristuse, tõrjudes õli, niiskust ja mustust – niimoodi saad lihtsa vaevaga pritsmed, sõrmejäljed jms objektiivi pinnalt ülikergelt eemaldada.

  Tipptasemel teravustamine
  Tamron on uuel objektiivil vähendanud lähima teravustamiskauguse 95 cm peale. Lisaks teravustamiskauguse muutmisele on uuendatud ka teravustamismootorit. Sellel on parema väändemomendiga USD mootor. See tähendab paremate algoritmide rakendamist ning lausa kahe mikroprotsessori integreerimist objektiivi autofookuse juhtimiseks. Objektiivil on ka pidev käsitsi teravustamise funktsioon, mis võimaldab jooksvalt objektiivi tööd vajadusel korrigeerida, mis on juba muutunud iseenesest mõistetavaks funktsiooniks.

  Hoiab pildid selged ja teravad
  Tamron VC pildistabilisaator on saanud mitmeid hädavajalikke uuendusi ning pakub kuni 5-stopist stabilisatsiooni. Sel on lausa kolm tööre˛iimi, andes kasutajatel paindlikkuse objektiivi kasutades. Esimene neist re˛iimidest on standardre˛iim – tasakaal stabiliseeritud foto ning pildiotsija pildi vahel. Re˛iim kaks on spetsiaalselt liikuvate subjektide pildistamiseks nn panning tehnikaga – sisuliselt pakkudes ainult vertikaalset stabilisatsiooni. Re˛iim kolm seab lõppfoto esikohale ning sisuliselt pildiotsija eelvaadet ei stabiliseeritagi. Mis veel – esimest re˛iimi on võimalik kasutajal ise seadistada TAP-In Console tarkvara kaudu (prioriteet foto kvaliteedile või pildiotsija kuva stabilisatsioonile).

  Ühildub Tamroni telekonverteritega
  Uus SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD G2 objektiiv ühildub ka Tamroni TC-X14 ning TC-X20 telekonverteritega, tehes objektiivist 96–280 mm või 140–400 mm teleobjektiivi. See omakorda annab suurema paindlikkuse fotograafidele, kes vajavad tihti suuremat ulatust, samas kvaliteedi ja valgusjõu arvelt ohverdusi tegemata.
  Sinu e-mail *
  Küsimused
  *
  Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

  Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
  Zoom
  Zoom
  Zoom
  Zoom
  Zoom
  Zoom
  Lisaks soovitame
  Marumi DHG Super Lens Protect 77mm59.90€ Osta
  Marumi EXUS Lens Protect 77mm59.90€ Osta
  Marumi Super DHG-UV 77mm59.90€ Osta