Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Tamron SP 150-600mm f/5-6.3...
Tamron SP 150-600mm f/5-6.3 DI VC USD G2 Canonile
Suurenda
Zoom
   1299.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 43 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

Juba hea objektiivi uus mudel. Talleta fantastilisi loodusfotosid või tee spordireportaa˛i selle kvaliteetse Tamroni 150 - 600mm G2 telesuumobjektiiviga. Objektiiv on varustatud uue võimeka optilise pildistabilisaatoriga (VC Vibration Compensation) mis pakub kuni 4,5-stopist stabilisatsiooni. Uus objektiiv kasutab ka Tamroni uuendatud SP seeria disaini. See tähendab veel mugavamaid lüliteid objektiivi korpusel, neutraalset musta korpust koos hõbedaste rõngastega.


 • Sobivus: Canoni pool- ja täiskaader kaamerad
 • Konstruktsioon: 21 elementi 13 grupis
 • 4,5-stopiline VC pildistabilisaator
 • USD teravustamismootor
 • Diafragma labade arv: 9
 • Minimaalne ava: f32 - 40
 • Lähim teravustamiskaugus: 220 cm
 • Ühilduva filtri diameeter: 95 mm
 • Tolmu- ja niiskuskindel
 • Kaal: 2010 g

 • Uuendatud optika
  SP 150-600mm G2 objektiivi optiline disain on 21 elementi 13 grupis. Neist kolm on LD (madala dispersiooniga) elementi, mis täielikult elimineerivad kromaatilise aberratsiooni. Lisaks eBAND ja BBAR vääristusele on objektiivil ka fluoriinvääristus – tulemuseks pea olematu sisepeegeldus isegi otse vastu valgust pildistades ning ka vett ja mustust hülgav eesmine element. Kuna teleobjektiivi lähim teravustamiskaugus on toodud 220 cm peale, on nüüd võimalik teha veelgi dramaatilisemaid lähivõtteid ning luua eriti silmapaistvat bokeh efekti.

  SP (Super Performance) seeria
  Tamroni SP seeria objektiivid on optiline tippklass, kus ei ole tehtud kompromisse pildikvaliteedi osas. Objektiivid on disainitud sedasi, et need kataks ka nõudlikuma proffesionaali vajadused.

  Uus stabilisaator
  VC pildistabilisaator on saanud mitmeid hädavajalikke uuendusi ning pakub kuni 4,5-stopist stabilisatsiooni. Sel on lausa kolm tööre˛iimi, andes kasutajatel paindlikkuse objektiivi kasutades. Esimene neist re˛iimidest on standardre˛iim – tasakaal stabiliseeritud foto ning pildiotsija pildi vahel. Re˛iim kaks on spetsiaalselt liikuvate subjektide pildistamiseks nn panning tehnikaga – sisuliselt pakkudes ainult vertikaalset stabilisatsiooni. Re˛iim kolm seab lõppfoto esikohale ning sisuliselt pildiotsija eelvaadet ei stabiliseeritagi.

  Flex Zoom Lock mehhanism
  Nii pika, raske objektiivi kitsaskohaks võib kergelt muutuda see, et objektiivi fookuskaugus nihkub iseenesest. Seda siis ülevalt alla või alt üles pildistades ning ükstapuha mis nurga juures nende kahe äärmuse vahel. Paljudel objektiividel on selle jaoks eraldi lukustushoob, et saaks objektiivi fikseerida transpordiasendis. SP 150-600mm G2 objektiivil on aga Flex Zoom Lock mehhanism, mis lubab objektiivi lukustada ükstapuha millises suumiasendis. Lihtne, mugav ja paraktiline.

  USD mootor
  Tamroni USD (Ultrasonic Silent Drive) teravustamismootor tagab ülikiire, peaaegu hääletu opereerimise. Sedasi saad pildistada ka sellised loomi ning linde, kes väikseimagi heli peale kaadrist plehku panevad.

  Uuendatud korpus & disain
  Objektiivi statiivikinnitus on Arca-Swiss süsteemiga ühilduv – objektiivi saab kinnitada paljudele statiivipeadele otse, kiirkinnitusplaati alla kruvimata. Samas on alles jäänud väga hea ilmastikukindlus, mis loodus- ja spordifotograafidel igapäevatöös hädavajalik.
  Sinu e-mail *
  Küsimused
  *
  Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

  Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
  Lisaks soovitame
  Marumi DHG Lens Protect 95mm99.00€ Osta