Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di ...
Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD Nikon Z
Suurenda
Zoom
   1999.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 67 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Valgusjõuline kõik-ühes-suumobjektiiv
Tamron 35–150mm f/2–2.8 Di III VXD on reisisuumobjektiiv, mida iseloomustab eriti kõrge lahutusvõime. See katab kõige tavalisema fookuskauguse vahemiku 35 mm lainurgast kuni 150 mm telefotoni. See sobib kõikidesse tüüpilistesse reisifotograafia olukordadesse – jäädvustatud saavad nii maastikud, arhitektuur, portreed ja grupivõtted kui ka igapäevased hetkepiltid. Kiire ja täpne VXD teravustamismootor võimaldab iga hetke teravalt talletada. Inspireeriv ja ainulaadne kombinatsioon suurest fookuskauguse vahemikust, kiirest teravustamisest ja täiustatud tehnoloogiast avab ukse loomingulise vabaduse juurde.

Suurejoonelised lähivõtted
35 mm lainurkasendis on lähim teravustamiskaugus vaid 33 cm, mis vastab maksimaalsele suurendusele 1 : 5,7. Suur ava tagab motiivi suurepärase särituse ja kauni tausta hägususe. Tänu sellele võimaldab objektiiv luua ka loomingulisi fotosid, näiteks siseruumides tehtud toidufotosid.

Lainurgast telefotoni
35–150 mm f/2–2.8 abil on kasutajatel vaid ühe objektiiviga rohkem võimalusi kui kunagi varem. Kiire suumiga objektiiv katab kogu fookuskauguse vahemikus 35 mm lainurgast kuni 150 mm telefotoni. Ühest kohast saab realiseerida palju erinevaid võtteid – ideaalsed tingimused loominguliseks pildistamiseks. 150 mm juures saad saavutada muljetavaldavaid portreesid, millel on suurepärane teravus ja kaunis bokeh-efekt maksimaalse f/2.8 avaga. 85 mm juures annab pildistatava inimese lähedus fotodele veelgi intiimsema tunde. 50 mm ja 35 mm on klassikalised fookuskaugused maastiku- ja tänavafotograafia jaoks.

Niiskuskindel konstruktsioon ja fluorkate
Korpusele on lisatud tihendid, mis aitavad objektiivi sisemust kaitsta niiskuse ja vihmapiiskade eest. Eesmisele läätseelemendile on lisatud fluorkate, mis tõrjub sellelt vett ja õli.

  • Sobivus: Nikoni täis- ja poolkaader hübriidkaamerad
  • Bajonett: Nikon Z
  • Ehitus: 21 elementi 15 grupis
  • Diafragma lamellide arv: 9
  • Minimaalne ava: f/16 - f/22
  • Autofookus: Jah
  • Teravustamismootor: VXD
  • Pildistabilisaator: Puudub, kasutab keresisest stabilisaatorit
  • Lähim teravustamine: 33-85 cm
  • Filtrikeere: 82 mm
  • Niiskuskindel
  • Mõõdud: 89,2 x 160,1 mm
  • Kaal: 1190 g
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Lisaks soovitame
Marumi EXUS Lens Protect 82mm 69.90€ Osta
Marumi EXUS UV 82mm72.90€ Osta
Marumi Super DHG-UV 82mm54.90€ Osta