Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Samyang AF 35mm F/1.4 Sony ...
Samyang AF 35mm F/1.4 Sony FE II + Lens Station
Suurenda
Zoom
   709.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 24 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse

Kauba peale Fotoluksist:

 • 1-aastane lisagarantii (väärtus 59€) (eraisikule 3-aastat, juriidilisele isikule 2-aastat).
Samyang AF 35 mm F1.4 FE II on 2016. aastal välja toodud esimese Samyangi autofookusega objektiivi  AF 35mm F1.4 FE täiustatud ja kaasajastatud mudel.

See loomuliku perspektiiviga lainurkobjektiiv särab juba F1.4 maksimaalse ava juures ning sobib eriti hästi vähese loomuliku valgusega olukordade ära kasutamiseks. 35 mm fikseeritud fookuskaugusega objektiiv on optimeeritud portree-, maastiku- ja elustiilivõteteks ning videosalvestuseks.

Uus Samyang AF 35 mm F1.4 FE II on lisaks vaiksele ja täpsele Linear STM teravustamismootorile varustatud nüüdseks Samyangi objektiividele omaseks saanud muudetava funktsiooniga lüliti ja fookuse hoidmise nupuga.

Optiline konstruktsioon koosneb 11 läätsest (sealhulgas 2 HR ja 2 ASP), mis on jagatud 9 gruppi. Läätsede täpne töötlus ja uusimad katted nende pindadel tagavad eeskujuliku kontrastsuse, teravuse kogu pildivälja ulatuses ning kujutise selguse ka lahtise ava ning keerukate valgusolude korral. 9 avalamelli loovad pildile meeldivalt häguse tausta ning aitavad fookuses oleva objekti taustast esile tuua.

Samyang’i STM-teravustamismootor (Linear Stepping Motor) liigutab raskeid läätsekomplekte teravustamisel kiirelt, vaikselt ja täpselt, et käia kaasas tänapäevaste Sony E kaamerate tipptasemel automaatteravustamisega. Võrreldes esimese mudeliga on uus AF 35 mm F1.4 FE II optimeeritud lisaks pildistamisele ka videotööks.

Uus AF 35 mm F1.4 FE II on saanud ka värskema väljanägemise. Teravustamisrõngas on nüüd alumiiniumist, et seadistamine oleks veelgi täpsem, lisatud on tihendid kaitseks ilmastikumõjude eest. Nagu juba eespool mainitud, on korpusele lisatud muudetava funktsiooniga lüliti ja fookuse hoidmise nupp.

Fookuse hoidmise nupule võib kaamera seadistustest omistada ka mõne teise funktsiooni – näiteks silmale teravustamise (Eye AF). Muudetava funktsiooniga lüliti abil saate teravustamisrõnga keeramisega muuta näiteks avaarvu. Samyang Lens Station (saadaval lisavarustusena) võimaldab muuta lüliti funktsiooni ning kohandada objektiivi seadistusi vastavateks teie vajadustega.

Olulisimad omadused
 •     Eeskujulik pildikvaliteet.
 •     Lähim teravustamiskaugus vaid 29 cm.
 •     Kaasajastatud disain,
 •     Terav kogu pildivälja ulatuses.
 •     Muudetava funktsiooniga lüliti ja fookuse hoidmise nupp.

 • Sobivus: Sony a täis- ja poolkaader hübriidkaamerad
 • Bajonett: Sony-E
 • Ehitus: 11 elementi 9 grupis
 • Diafragma lamellida arv: 9
 • Autofookus: Jah
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).