Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Sirui Anamorphic Adapter 1.25x
Sirui Anamorphic Adapter 1.25x
Suurenda
Zoom
   729.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 24 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Adapter, mis muudab iga teie „tavalise“ objektiivi pildivälja - Sirui Anamorphic 1.25x.  Kasutades seda adapterit koos mõne Sirui 1.6X anamorfse objektiiviga, saavutate pildivälja 2x kokku surumise.

Lisades Sirui Anamorphic 1.25x adapteri Sirui Venus seeria objektiivi ette, saavutate pildivälja 2x kokku surumise horisontaalsihis, mis on  paljude filmiloojate arvates parim võimalik anamorfse objektiiviga saavutatav efekt.

Sirui Anamorphic 1.25x adapter on suhteliselt kompaktne – vaid 46,5 mm pikk ja kaalub 650 grammi. Adapteri tagumise keermestatud osa läbimõõt on 82 mm. 67 mm, 72 mm, 77 mm ja 92 mm rõngastega on kaetud ühilduvus enamlevinud objektiividega.

Tavaobjektiividega kasutamisel saavutate anamorfsele objektiivile iseloomuliku laiekraani efekti ja horisontaalsed sinakad triibud valgusallikate tasapinda. Salvestades video 16.9 kuvasuhtega, saate tulemuseks 20:9 video, mis võimaldab teie loomingut kuvada nutitelefonide ekraanidel täisekraani vaates.

Olulisimad omadused
  •     Lihtne fokusseerimine (seadke põhiobjektiivil fookus lõpmatusse ning seadistage fookuspunkt adapteril).
  •     Hammasvöö jälgiva fookuse jaoks.
  •     Kasutades koos 1.6x anamorfsete objektiividega on tulemuseks 2x kokku surumine horisontaalsihis.
  •     Tavaobjektiividega kasutamisel lisab pildile anamorfsele objektiivile iseloomulikud efektid.

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom
Zoom
Zoom
Zoom