Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Lexar 128GB MicroSD + adapt...
Lexar 128GB MicroSD + adapter 95MB/sek
85.00 €
Suurenda
Zoom
   61.90 € Osta

Lisa võrdlusesse
  • Tüüp: microSDHC
  • Kiirus: 633x
  • Kirjutamiskiirus: 95 MB/s
  • Lugemiskiirus: 20 MB/s

Lexar microSDHC mälukaart spetsiaalselt seikluskaameratele, tahvelarvutitele ja nutitelefonile pakub töökindlust ja kiiret andmeedastust. Salvesta 1080p FullHD, 3D või 4K videot või vaata suuremahulisi filme, fotosid või kuula muusikat – Lexar High-Performance microSDHC 633x mälukaart pakub seejuures kuni 95 MB/s lugemiskiirust ega sunni Sind enda järele ootama.

HD-kvaliteedis seiklused
Kutse kõigile adrenaliinijanulistele! Tänu Lexar High-Performance microSD mälukaardile võid võttta oma seiklustest viimast, salvestades neid muljetavaldava jõudlusega mälukaardile. Sõltumata sellest, mida parasjagu kaamerasse püüad – 1080p HD, 3D või 4K video – saad seda teha kiiresti ja ootepausideta ning lõpuks mugavalt ka arvutisse üle kanda. Salvesta kuni 17 tundi seiklusi!

Kasuta oma seadmeid maksimumini
Lexar microSDHC mälukaart on ideaalne ka tahvelarvuti või nutitelefoniga kasutamiseks – see teeb andmete allalaadimise ja salvestamise (sealhulgas kvaliteetsed filmid, fotod ja muusika) lihtsaks ja kiireks.

Katsudes piire
Lexar microSDHC mälukaart on varustatud Class 10 ja UHS-I tehnoloogiaga, mis tagab kuni 95 MB/s lugemiskiiruse.

Kanna oma andmed arvutisse mälukaardilugejaga
Boonusena on mälukaardiga kaasas ka ülikiire USB 3.1 Gen 1 mälukaardilugeja, millega on lihtne ja sujuv andmed kiiresti arvutisse edasi kanda.

Järjepidevalt testitud
Kõik Lexari tooted läbivad ulatusliku testimisprotsessi, millega tagatakse mälukaardi töökindlus, kvaliteet, ühilduvus ning usaldusväärsus.
Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).