Avalehele Tule tööle! Ettevõttest Partnerid Kinkekaart RSS  
Sisukord

Vaatasin    » Nikon 1 Speedlight SB-N7
Nikon 1 Speedlight SB-N7
169.00 €
Suurenda
Zoom
   139.00 € Osta
Järelmaks: 36 x 5 €
Sissemaks alates 0€

Lisa võrdlusesse
Kiirvälk kinnitub hõlpsalt lisatarvikute pordiga Nikon 1 kaameratele ja selle nurka saab vajaduse korral sättida. Hajutage või pehmendage valgust, lastes välgul laelt tagasi põrkuda. Lisage efekti päevavalguses tehtud piltidele, täiustage videvikuvõtteid või tooge objekti detailid esile isegi keeruka tagantvalgustusega oludes.
  • Kaasaskantav välguseade: täiuslik seade, mida hoida käepärast, kui vajate rohkem valgust või soovite oma piltidele loomingulisust lisada. i-TTL-iga ühilduv.

  • Mitmekülgne teravussügavus: juhtnumber 18/59 võimaldab kaugeid objekte valgustada isegi väheses valguses.

  • Valgustuse suunamine: välklambi pead saab kallutada kuni 120°, mis annab teile vabaduse muuta valgustuse nurka just nii, nagu soovite. Muutke oma pildid loomingulisemaks, lastes välgul laelt või seintelt tagasi põrkuda.

  • Kaasas on väline lai paneel: saate valgust hajutada, et saavutada paremini tasakaalustatud valgustus ja suurem teravussügavus lainurkobjektiividega pildistamisel.

  • Nikon 1 disain: minimalistlik disain tagab täieliku ühilduvuse Nikon 1 kaamerakorpustega.

    Lihtsalt kasutatav: kiirvälk kinnitub otse teie Nikon 1 kaamera lisatarvikute pordi külge.

  • Saadaolevad värvid: see kiirvälk on saadaval nii musta kui valgena, et sobituda samavärvilise Nikon 1 kaameraga või hoopis luua mitmevärviline kombinatsioon.

  •  AAA-suurusega patareid: kiirvälgu toiteallikaks on AAA-suuruses patareid, mis on saadaval igal pool maailmas.

Sinu e-mail *
Küsimused
*
Veendumaks, kas ning millises Fotoluksi kaupluses antud toode just praegusel hetkel saadaval on, võtke meiega palun ühendust!

Kõik toodet ja toote saadavust puudutavad küsimused on oodatud aadressile info@fotoluks.ee või telefonil 655 6045 (E-R kl 9-17).
Zoom