Canon Legria HF M52

Hind: 819.00 €


 • MP4 toega Wi-Fi
 • Canoni HD CMOS PRO sensor
 • Nutikas optiline pildistabilisaator
 • Helipildi valiku funktsioon
 • 10x HD-videoobjektiiv, iirisdiafragma
 • Videote salvestamine otse välisele kõvakettale 
 • 32 GB mälu, SDXC-kaardi pesa
 • Loomingulised filmikunstilised funktsioonid
 • 7,5 cm puutetundlik ekraan
 • Nutikas automaatrežiim, näotuvastustehnoloogia, kohene automaatteravustamine
 •  

  MP4 toega Wi-Fi
  Sisseehitatud Wi-Fi võimaldab oma loomingut vaevata sotsiaalvõrgustikes jagada ning DNLA-ühilduvusega telerite ja iOS-seadmetega vaadata. MP4-vormingu tugi tagab HD-videote kiire ülekandmise.

  Canoni HD CMOS PRO sensor
  Canoni HD CMOS PRO sensor on algselt väljaarendatud ja valmistatud just Canoni profikaamerate jaoks. Pikslite valgustkoguv ala on 160% suurem kui tavalistel CMOS sensoritel. Selle tulemusena on dünaamiline ulatus suurem ning tulemused kehvades valgustingimustes paremad.

  Nutikas optiline pildistabilisaator
  Nutikas pildistabilisaator on parim lahendus kaamera värisemise puhul. See tuvastab automaatselt filmitava stseeni ja valib 4 režiimi seast täpselt õiged optilise pildistabilisaatori sätted, et kaamera liikumist kompenseerida ja hägusust vältida. Selle abil saate igas olukorras terava ja detailse video ning võite muretult filmimisele keskenduda.

  Helipildi valiku funktsioon
  Tänu helipildi valiku funktsioonile ja tundlikule sisseehitatud kaugmikrofonile vastab videote helikvaliteet suurepärasele pildile. Teie hooleks jääb 5 erineva helipildi seast vaid sobiv valida ning helisalvestuse sätted optimeeritakse automaatselt.

  Canoni kõrglahutusega videoobjektiiv
  Canoni kvaliteetne 10x suumiga HD-videoobjektiiv võimaldab tänu iirisdiafragmale tausta meeldivalt hägusena filmida.

  Videote salvestamine otse välisele kõvakettale
  Videoid on võimalik otse kaamera mälust või SDXC-mälukaardilt välisele kõvakettale kopeerida. Hõlpsaks salvestamiseks järgige lihtsalt ekraanil kuvatavaid menüüjuhiseid.

  32 GB mälu, SDXC-kaardi pesa
  32 GB kahetine välkmälu võimaldab sisemälusse üle 12 tunni jagu videomaterjali salvestada. SDXC-kaardi pesa võimaldab salvestusaega veelgi pikendada.

  Loomingulised filmikunstilised funktsioonid
  Tegevusliini looja funktsioon aitab hõlpsalt režissöörioskusi arendada ning meeldejäävaid ja sisukaid videoid luua – lihtsalt valige teema ja järgige ekraanil kuvatavaid stseenivaliku soovitusi. Kinofilmi jäljendavad filtrid soodustavad loomingulisust ning tänu puutekaunistuste funktsioonile saate videotele ilma arvuti abita lõbusaid efekte lisada.

  Ühe sõrmega juhtimine
  Kõrge eraldusvõimega 7,5 cm (3,0-tolline) žestipõhine puutetundlik vedelkristallekraan muudab kaamera käsitsemise lihtsaks, võimaldades filmimist ja taasesitust intuitiivselt vaid sõrmeliigutustega juhtida.

  Lihtne filmida
  Nutika automaatrežiimi kasutamisel on kvaliteetsete videoklippide filmimine lihtne. Täisautomaatses režiimis valitakse 38 stseeni hulgast nutikalt sobivad filmimissätted. Näotuvastustehnoloogia optimeerib sätteid nii, et tulemuseks on suurepärased võtted inimestest, ning kohene automaatteravustamine kindlustab kiire ja täpse teravustamise.