Legria HF R36, must

Hind: 419.00 €
495.00 €


 • MP4 toega Wi-Fi
 • 51x kõrgtehnoloogiline suum, täis-HD CMOS
 • Nutikas optiline pildistabilisaator
 • Tegevusliini looja
 • Kinofilmi jäljendavad filtrid, puutekaunistused
 • Videote salvestamine otse välisele kõvakettale
 • 7,5 cm puutetundlik ekraan
 • Nutikas automaatrežiim, näotuvastustehnoloogia
 • HD-SD konvertimine
 • 8 GB mälu, SDXC-kaardi pesa

   

  MP4 toega Wi-Fi
  Sisseehitatud Wi-Fi võimaldab oma loomingut vaevata sotsiaalvõrgustikes jagada ning DNLA-ühilduvusega telerite ja iOS-seadmetega vaadata. MP4-vormingu tugi tagab HD-videote kiire ülekandmise.

  51x kõrgtehnoloogiline suum, täis-HD CMOS
  51x kõrgtehnoloogilist suumi võimaldava Canoni ehtsa HD-videoobjektiiviga näete ka kaugete objektide pisidetaile. Täis-HD CMOS sensor pakub suurepärast värviedastust isegi kehvades valgustingimustes, nii et teie videoklipid näevad HD-teleris suurepärased välja.

  Nutikas optiline pildistabilisaator
  Nutikas pildistabilisaator on parim lahendus kaamera värisemise puhul. See tuvastab automaatselt filmitava stseeni ja valib 4 režiimi seast täpselt õiged optilise pildistabilisaatori sätted, et kaamera liikumist kompenseerida ja hägusust vältida. Selle abil saate igas olukorras terava ja detailse video ning võite muretult filmimisele keskenduda.

  Tegevusliini looja
  Tegevusliini looja funktsiooniga saate hõlpsalt meeldejäävaid videoid luua ja oma režissöörioskusi arendada. Valige oma video teema ning tegevusliini looja esitab kaamera ekraanil soovitusi ja näpunäiteid filmimiseks, mis aitavad video tõeliselt haaravaks muuta.

  Kinofilmi jäljendavad filtrid, puutekaunistused
  Kasutage inspiratsiooni saamiseks kinofilmi jäljendavaid filtreid. Ideaalse filmistseeni loomiseks võite valida kaheksa reguleeritavate värviseadetega filtri vahel. Puutekaunistuste funktsiooni kasutades saate oma videotele ilma arvuti abita hõlpsalt lõbusaid efekte lisada.

  Videote salvestamine otse välisele kõvakettale
  Videoid on võimalik otse kaamera mälust või SDXC-mälukaardilt välisele kõvakettale kopeerida. Kiireks ja hõlpsaks talletamiseks järgige lihtsalt ekraanil kuvatavaid menüüjuhiseid.

  Ühe sõrmega juhtimine
  Kõrge eraldusvõimega 7,5 cm (3,0-tolline) žestipõhine puutetundlik vedelkristallekraan muudab kaamera käsitsemise lihtsaks, pakkudes intuitiivset seadete kontrolli vaid ühe näpuliigutusega ning lihtsustades taasesitamist.

  Nutikas automaatrežiim, näotuvastustehnoloogia
  Nutika automaatrežiimi kasutamisel on kvaliteetsete videote filmimine lihtne. Nutikas stseenituvastustehnoloogia valib 38 stseenirežiimi seast parima, teie hooleks jääb vaid kaamerat kadreerida ja filmida, kuna näotuvastustehnoloogia optimeerib kaamera sätted suurepäraste portreevideote tegemiseks.

  HD-SD konvertimine
  Videote kaamerasisene HD-SD konvertimine muudab jagamise ja veebi üles laadimise imelihtsaks.

  8 GB kahetine välkmälu, SDXC-kaardi pesa
  8 GB kahetine välkmälu võimaldab sisemälusse üle 3 tunni jagu täis-HD kvaliteediga videoid salvestada. SDXC-kaardi pesa võimaldab salvestusaega veelgi pikendada.