Valitud Canoni kaameratega kuni aasta lõpuni kaasa 320€ väärtuses kinkekarp!

Canoni laiast digipeegel- ja  kompaktkaamera valikust leiab sobiva kaamera nii algaja kui kogenud professionaal. Kaamerate kaasaegsed funktsioonid, suurepärane pildikvaliteet ja intuitiivne disain tagavad täiustatud jõudluse, mida võite usaldada ja nautida.

Ostes praegu Fotoluksist valitud Canoni kaamera saad Canoni poolt kingituseks karbitäie lisaväärtust.

Hinnaline Canoni kinkekarp peidab endas:

Kinkekarbi saab toodete ostul koheselt kaasa* , kuid karbis olevate lisaväärtuste lunastamiseks tuleb Fotoluksist soetatud kaamera nõuetekohaselt Canoni veebilehel registreerida. 

*Kuni kampaaniakingitusi jätkub. Edaspidi tuleb kinkekarbi saamiseks ost registreerida kampaanialehel ning Canon saadab kinkekarbi ise ankeedis märgitud aadressile.

Kampaania kestab 31. detsembrini 2015

Täpsed kampaaniajuhised leiad Canoni kampaania veebilehelt

 

Rõõmu täis kinkekarbi Canonilt saad nende toodete ostul:

Tagasi

Rohkem uudiseid:

Too enda vana, kuid töökorras peegel- või hübriidkaamera meile ning saad uue Sony a7R V, Sony a7 IV, Sony a7R IV A, Sony a7S III, Sony a7 III või Sony a7C kuni -400€ soodsamalt! Soodustus kehtib nii keredele kui ka komplektidele. Kampaanias osalevad ...
Ostes nüüd Sony ZV-E1 või ZV-E10 kaamera koos valitud Sony mikrofonidega, võid säästa ostusummalt kuni 300€! Soodustus rakendub järgnevatele komplektidele: Sony ZV-E1 + Sony ECM-W3 juhtmeta mikrofonisüsteem – hinnavõit 300€ Sony ZV-E1 + Sony ...