Kontakt

Fotoluks – valgustab Sind fotoalal!

 

Aastast 1992 tegutsev Fotoluks on 100% fotograafiale pühendunud ettevõte ja seetõttu on kõik meie inimesed fotograafid – see on esimeseks eelduseks Fotoluksi tööle saamisel. Meie juurde on võib tulla mistahes fotograafilise küsimusega ja me leiame neile vastused. Oleme spetsialistid nii paberfotode printimiste, fototehnika soovituste kui ka keerulisemate fotostuudiote varustuse valiku osas. Väärtustame head kliendisuhet ja kohtleme sõbralikult kõiki viisakaid kliente.

 

Fotoluksi kauplusteketti kuulub kolm kauplust, millest kaks asuvad Tallinnas ja üks Tartus.

Kõikides kauplustes on lisaks heale tootevalikule ka stuudionurk dokumendifotode ja portreede pildistamiseks.

 

Fotoluks on Leica, Sigma, Hasselbladi, Fujifilmi, Sekonicu, Profoto, Cokini, Marumi, Sirui, ONA ja F-Stopi kaubamärkide edasimüüja Eestis. Meie valikust leiab ka Canoni, Nikoni, Sony, Panasonicu, Pentaxi, Tamroni, Manfrotto, Samyangi, Rode, Benro, Elinchromi, Quadralite’i jm tooteid.

 

Fotode valmistamiseks kasutame Fuji Frontier ning Noritsu fotolaboreid, mis koos kvaliteetse fotopaberi ja -keemiaga tagavad piltidele 100-aastase värvussäilivuse. Kõikides kauplustes valmistame dokumendifotosid ja muid pilte ühtlasi kiirteenusena. Samuti saab valida kiirete teenuste kõrval aeglasema ja soodsama käiguga teenuste vahel. Fotoluksi teenuste valikusse kuuluvad ka erinevad digitaalsed fototöötlused, vanade fotode taastamised, stuudio- ning esindusfotod. Lisaks tavafotodele pakume suureformaadilisi väljatrükke, valmistame koopiaid ning hooldame ja remondime teie fototehnikat. 

 

Meile meeldib mitmepalgeline fotomaailm ning meil on hea meel oma kogemusi teiega jagada!

 

 

Fotoluks AS

Pärnu mnt 134, 11317 Tallinn

E-mail: info@fotoluks.ee

Infotelefon: 730 9540

 

KMKR. nr EE100262078
Registrikood: 10014523