Canon EOS 90D + Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM Art

Hind: 2139 €

 

Kauba peale Fotoluksist:

Täisfunktsiooniline digipeegelkaamera, mis võimaldab teil minna lähemale, tegutseda kiiremini ja jäädvustada suurepäraseid 32,5-megapiksliseid pilte. Ideaalne tasakaal kiiruse, pildikvaliteedi ja kompaktsuse vahel – täiuslik valik nii looduse kui ka kiiresti liikuva tegevuse pildistamiseks.

Komplektis: Canon EOS 90D kere, liitiumaku LP-E6N, akulaadija LC-E6E, kerekork, kaelarihm, okulaarivarjuk EF, toitekaabel, kasutusjuhend.

Täiuslik spordialade ja loomariigi pildistamiseks
EOS 90D sees peidab ennast 32,5 MP APS-C sensor, mis annab võrreldes täiskaadrilise kaameraga objektiivile 1,6-kordse telefoto ulatuse. Sobib hetkede jaoks, kui peate oma kaameraga tegevuse keskele jõudma.

Vabadus kärpida ja kadreerida
Kärpige, pöörake ja muutke suurust, kasutades 32,5-megapikslilise kaameraga EOS 90D loodud täiseraldusvõimega pilte, mille pildikvaliteet on piisavalt hea ka suuremate väljatrükkide jaoks. Leidke stseene stseeni seest ja kohandage kompositsiooni, et saavutada täiuslikku tulemust.

Jäädvustage ka kõige kiiremini mööduvaid hetki
Võtke üles inimsilmale nähtamatuid hetki, jäädvustades 32,5-megapiksliseid pilte kuni 10 kaadrit/s. Liikumise külmutamisele aitavad kaasa suur ISO-valgustundlikkus (kuni 25 600) ja kiire säriaeg (1/8000 s).

Reisifotograafia
Kas plaanite reisi mere äärde või linnapuhkust? Saage inspiratsiooni ja õppige reisifotograafidelt ning lugege nõuandeid, kuidas oma seiklustest maksimumi võtta.

Saavutage selgem pilt
EOS 90D kaameral on peaaegu 100% katvusega hele optiline pildinäidik, mis võimaldab teil vaadata tegevust ja jälgida kiiresti liikuvaid subjekte, nagu lendavad linnud. Nutikas kohandatav ekraan näitab olulist võtteinfot, et teaksite alati, mis sel hetkel toimub. EOS 90D muudetava nurgaga puuteekraan võimaldab teil pildistada mugavalt mis tahes nurga alt. Teravustage ja jäädvustage vaid ühe nupuvajutusega ning nautige kaamera intuitiivset tööd.

Kiire nagu välk, terav nagu nõel
Tänu täiustatud automaatteravustamissüsteemile jälgib kaamera ka kõige kiiremaid subjekte, hoides neid teravselgena. 45 ristitüüpi automaatteravustamispunkti töötavad koos 220 000 piksli suuruse RGB+IR särimõõtmissensoriga, tagades suurepärase valgustundlikkuse ja subjekti tuvastamise.

Fotograafi kaamera
EOS 90D on Canoni uusim digipeegelkaamera, pakkudes eelmiste mudelite rafineeritumat ja arenenumat versiooni. Julgustav, ent kohandatav disain tundub õige alates selle kättevõtmisest – juhtnupud on näppude all mugavad ja kaamera on tasakaalus nii pika telefoto- kui ka lainurkobjektiiviga, mida saate valida Canoni laialdasest objektiivide portfooliost.

Ühendage oma digitaalse eluga
Sisseehitatud Bluetooth ja Wi-Fi lisavad teie loomingulisusele uue mõõtme. EOS 90D töötab koos nutiseadmetega, millesse on installitud rakendus Canon Camera Connect*, kergendades piltide jagamist sõnumite ja sotsiaalmeedia vahendusel. Lisaks võimaldab see kaamerat eemalt juhtida, et saaksite kasutada alternatiivseid vaatenurki. Rakenduse Camera Connect Bluetoothi funktsionaalsuse kasutamiseks peab nutitelefonil olema Bluetoothi versioon 4.0 (või uuem). Samuti peab nutiseadmes olema kasutusel operatsioonisüsteem iOS 11.4 (või uuem) või Android 5.0 (või uuem).

Vabastage oma sisemine filmirežissöör
EOS 90D on suurepärane tööriist filmide tegemiseks, pakkudes 4K salvestamisvõimalust ja kuni 120p kaadrisagedust täis-HD režiimis. Meie suurepärane kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem tagab selge ja kinemaatilise pildi. Mikrofoni ja kõrvaklappide ühendused võimaldavad teil jäädvustada heli samasugune kvaliteediga nagu pildi puhul.

 • DIGIC 8 protsessor
 • Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine
 • Video: 4K 30/25fps, Full HD 120/100/60/50/30/25fps
 • Wi-Fi / Bluetooth: Jah
 • 7,7cm (3” tolline) pööratav ja kallutatav puutetundlik LCD
 • ISO 100 – 25600 (laiendatav 51200)
 • iTR fookuse jälgimine
 • Autofookus: 45 ristitüüpi AF-punkti ja üldvalija, Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem. Faasituvastuse pikslid on pildisensori sisse ehitatud.
 • Katik: 30 s – 1/8000 s, BULB
 • LCD-paneel/valgustus: Jah
 • Niiskuse- ja tolmukindlus: Jah
 • Failivorming: JPEG, RAW, MP4
 • Andmesalvestus: SD, SDHC, SDXC (UHS-II ühilduv)

Kauba peale Fotoluksist:

 • 1-aastane lisagarantii (väärtus 59€) (eraisikule 3-aastat, juriidilisele isikule 2-aastat).
 • Tasuta kalibreerimine (väärtus 23€)

Uue kontseptsiooni alusel loodud DC-seeria objektiivi (ühildub APS-C sensoriga kaameratega), mis on ühe märkimisväärse omaduse poolest kõikidest varemtoodetud lainurksuumidest maailmas erilisem ja parem: objektiivil on püsiava F1.8! Sellise valgusjõuga suumobjektiiv on ajaloos esmakordne ning tähtis on ka, et see avaväärtus jääb püsima kogu suumi ulatuses (objektiivi fokaalvahemik on 35mm filmivaste puhul 27-52.5mm).

Mida annab suurem valgusjõud? Palju rohkem mänguruumi! Esiteks, kehvades valgustingimustes: fotograaf saab hea sisetunde, et pildid tulevad ka kehvades valgusoludes teravamad, sest säriaeg on väiksemad; teiseks on tänu F1.8-le on pilt pildiotsikus heledam ning seetõttu on lihtsam kadreerida ja teravuse täpsust kontrollida.

Sisemise teravustamissüsteemi tõttu (IF) objektiivi pikkus suumimisel ega teravustamisel ei muutu, samuti ei pöörle esilääts ja seega saab objektiivi ees kasutada polarisatsioonifiltreid jm. Lähim teravustamine algab 28cm pealt (suurendusaste 1:4.3), mis tähendab, et sellega saab ka huvitavaid nö varajasi makrovõtteid teha, objektiiv annab selleks mänguruumi. Uuele tootekontseptsioonile omaselt on objektiivi korpus ja konstruktsioon soliidne ja tugev. Kasutatakse metalli, TSC-d (maakeeli ‘termiliselt stabiilne komposiitmaterjal’), kaamera ette tihedalt ja täpselt kinnituv vasest bajonett.

Tutvu ka testiga>>>

Veel huvitavat lugemist selle objektiivi kohta>>>

Väärt arvustus koos näidispiltidega>>>

Tehnilised andmed:

 • Avavahemik: F1.8 – F16
 • Vaatenurk: 76.5°-44.2°
 • Ühilduva filtri diameeter: 72mm