Canon EOS C300

Hind: 15990.00 €


 • 8,3MP Super 35mm CMOS sensor; Full HD
 • Vahetatavad objektiivid (EF bajonett)
 • Kompaktne, modulaarne, kerge
 • MPEG-2 MXF-vormingus CF-kaartidele salvestamine, kiirusega kuni 50 Mb/s (4:2:2)
 • Kõrge tundlikus, madal müra
 • Canon Log Gamma
 • Kinofilmi kaadrisagedus 24.00p
 • Wi-Fi kaugjuhtimine
 • Lihtne integreerimine olemasolevasse töövoogu

   

  8,3MP Super 35mm CMOS sensor; Full HD
  8,3MP Super 35mm CMOS sensor on Canoni poolt projekteeritud ja valmistatud spetsiaalselt videokaamerale, tagades 3 kanalilise RGB töötlemise ja Full HD salvestuse. Canoni sensori tehnoloogia tagab kõrge lahutuse ja tundlikuse, sealjuures madala müra, vähendatud horisontaalsete objektide kaldumineneku defekti kiiresti liikuvates kaadrites, madala energiatarbe ja tüüpilise suurest sensorist tuleva võimaluse sõita operaatoril teravusega ühelt objektilt teisele.

  Vahetatavad objektiivid (EF bajonett)
  EOS C300 EF bajonett võimaldab kasutada kogu EF objektiivide seeriat vidograafias. Laiendades võtete mitmekülgsust läbi suure hulga taskukohaste ja unikaalsete objektiivide koos kaamerasse ehitatud 3 tasemelise ND filtriga.

  Kompaktne, modulaarne, kerge
  EOS C300 on ülikompaktne, põhi salvestuskomplekt kaalub ilma objektiivita kõigest 1669g. Äravõetav käepide ja pööratav juhtpaneel tagavad maksimaalse vabaduse vastavalt võttesituatsioonile, sams prismekindlus ja magneesiumsulamist kere tagavad jäikuse ja sitkuse.

  MPEG-2 MXF-vormingus CF-kaartidele salvestamine, kiirusega kuni 50 Mb/s (4:2:2)
  Telerighäälingu salvestuse valmidus MPEG-2 MXF failivormingus kuni 50Mbps (4:2:2) andmevooga, 2 CF mälukaardi pesa võimaldavad üheaegset ja jätkuvat salvestamist. Videotööstuse standadväljundid nagu HD-SDI koos Timecode, Genlock ja Synch signaalidega võimaldavad mitme kaameraga salvestust.

  Kõrge tundlikus, madal müra
  EOS C300-l on täiustatud tundlikus: madala müratasemga võtteid saab teha kuni ISO 20000-eni, mis võimaldab kaamerat kasutada peaaegu igasugustes võttetingimustes.

  Canon Log Gamma
  Ulatuslik pildi personaliseerimine koos Canon Log Gamma-ga tagab neutraalse pildikvalteedi koos laia dünaamilise ulatusega (800%), võimaldades maksimaalse vabaduse järeltöötluseks. Võimalik on muuta rohkem kui 90-et pildiparameetrti ja salvestada neid kasutaja profiilidena nii kaamerasse kui SD mälukaardile.

  Kinofilmi kaadrisagedus 24.00p
  PAL, NTSC ja 24.00p on standardid millele lisaks saab kaadrisagedust muuta 23.98p kuni 59.94i -ni. Kiiret ja aeglast liikumist saab üles võtta valides kaadrisagedust sammuga 1kaader/sek.

  Wi-Fi kaugjuhtimine
  Juhtmevabalt on võimalus valida ISO tundlikust, fookust, ava, ND filtrit, kasutades selleks sülearvutit, tahvelarvutit või nutitelefoni läbi lihtsa veebibrauseri kasutajaliidese. (vajalk lisavarustusena saadaval WiFi liides).

  Lihtne integreerimine olemasolevasse töövoogu
  EOS C300 salvestatav MXF-failivorming ühildub ideaalselt kõikide levinud töötlusprogrammidega.