Canon EOS M200 + EF-M 15-45mm + 55-200mm IS STM, must

Hind: 1139 €

 

Kauba peale Fotoluksist:

 

Loominguliste, professionaalse ilmega piltide tegemine ja jagamine ei ole kunagi olnud lihtsam. EOS M200 on tark, ühilduv, kerge kaamera, mis päästab teie loomingulisuse valla ja viib fotograafia uuele tasemele.

Komplektis: Canon EOS M200 kere, EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM objektiiv, EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM objektiiv, liitiumaku LP-E12, akulaadija LC-E12E, kerekork, kaelarihm, toitekaabel

Lihtne ühendatud loovus
Eristuge nutitelefonide kasutajatest. Avastage loomingulisust iseendas ja tehke professionaalse ilmega pilte, vahetage objektiive, et jäädvustada õhkkonda igas olukorras, ka vähese valgusega keskkonnas, selle lihtsasti kasutatava ühendatud EOS kaameraga.

Viige fotograafia uuele tasemele
Midagi enamat, kui klõpsud nutitelefoniga. EOS M200 kõrge kvaliteediga fotod on ajatud, need jäädvustavad olulistete sündmuste õhkkonna ja teie pildistatavad nende parimast küljest.

Ühendage oma digitaalse eluga
Eputage oma loomingulisusega sõprade ja jälgijate ees. Ühendage EOS M200 Wi-Fi ja Bluetoothi abil nutiseadmega automaatse pildiedastuse, veebis fotode jagamise ja kaamera kaugjuhtimise funktsiooni kasutamiseks.

abastage oma loominguline pool
Oma silmapaistva stiiliga pildistamine ei ole kunagi olnud kergem ega lõbusam. Professionaalse ilmega fotode tegemise muudab lihtsaks EOS M200 Creative Assist (Loominguline Abi) funktsiooni juhendav kasutajaliides.

Kõikjale sobiv kujundus
EOS M200 on piisavalt väike ja kerge, et teile igapäevaselt kotti ära mahtuda. 180˚ pööratava puuteekraani abil saate pildistada loomingulisest vaatenurgast ja teha suurepäraseid selfiesid.

Rääkige kõiki lugusid
Rääkige oma lugu laia vahetatavate objektiivide valikuga. Kasutage inspiratsiooni saamiseks kaasaskantavat EF-M objektiivi või nautige ülimat paindlikkust ükskõik millise EF/EF-S objektiiviga, kasutades adapterit.

Viimistlege oma lugu 4K videoga
EOS M200 jäädvustab 4K videot, mis paistab suurepärane välja teie kodusest 4K telerist. Proovige aegluubis pildistamist 120 kaadrit/s HD-režiimis või aegvõttega videoid pilkupüüdvas 4K-režiimis.

  • DIGIC 8 protsessor
  • Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine
  • Pildi stabiliseerimine: Optiline pildistabilisaator ühilduvatel objektiividel. Video: saadaval kaamerasisene digitaalne pildistabilisaator Ühildub ka dünaamilise pildistabilisaatoriga objektiividega.
  • Video: 4K 24p/24p, Full HD 60p/50p/30p/25p
  • Wi-Fi / Bluetooth: Jah
  • 7,5cm puutetundlik kallutatav LCD
  • ISO 100 – 25600
  • Katik: 30 s – 1/4000 s, BULB
  • Pildivorming: JPEG, RAW
  • Andmesalvestus: SD, SDHC, SDXC (UHS-I-ühilduv)