Sony Distagon T* FE 35mm f/1.4 ZA

Hind: 1199 €

Kauba peale Fotoluksist:

  • 1-aastane lisagarantii (väärtus 59€) (eraisikule 3 aastat, juriidilisele isikule 2 aastat)

Valgusjõuline, terav ning varustatud uusimate tehnoloogiatega. Sony Distagon T* FE 35mm f/1.4 ZA on loodud Sony E-bajonetiga täiskaader ning poolkaader hübriidkaameratele. See pakub esmaklassilist pildikvaliteeti, suurepärast kontrolli teravussügavuse üle ning mugavust pildistada ja filmida nõrkades valgusoludes.
Lisaks suurepärasele optikale on objektiivis kasutusel ka tehnoloogia viimane tase – vaikne ning kiire DDSSM teravustamismootor, 9-labaga ava ning palju muud.

Terav ning selge kujutis kogu kaadri ulatuses
Kolm asfäärilist elementi, kaasaarvatud üks Sony AA element kombineeritud tipptasemel objektiiviks – niimoodi kompenseeritakse pildimoonutused ning aberratsioonid, saades esmaklassiline pildikvaliteet kaadri keskel ning äärearadel.

Saavuta kontroll teravusügavuse üle
Sellel objektiivil on maksimaalne ava f/1.4 ning 9-labaline diafragma, andes tulemiks suurepärase bokeh efekti, kontrolli teravussügavuse üle ning loomulikult ka vabaduse pildistada ning filmida isegi nõrkades valgusoludes.

Silmapaistvad värvid ning kontrastsus
Zeiss objektiividele omaselt on ka Distagon T* FE 35mm f/1.4 ZA objektiivi värviülekanne ning kontrastsus esmaklassiline. Zeiss T* vääristus vähendab sisepeegeldust ning varikujutiste teket, tagades üleüldiselt parema pildikvaliteedi.

DDSSM teravustamine
Objektiiv on varutatud DDSSM (Direct Drive SSM) süsteemiga, mis tagab kiire, vaikse ning täpse teravustamise. Tänu olematule mürale on see objektiiv eriti sobiv videograafiliste rakenduste jaoks.

Nii fotode kui videote jaoks
Fotograafid soovivad objektiivi, mille avarõngas annaks tagasiside ava muutmise peale, samas videograafide jaoks on see pigem argument, millega objektiive välistada. Seetõttu on Distagon T* FE 35mm f/1.4 ZA objektiivil lisalüliti, mis muudab avarõnga tagasisidet – selged klikid või sujuv liikumine.

Vastupidav ka ekstreemsustes
See objektiiv on tolmu- ja niiskuskindla disainiga, et tagada töökindlus ka ekstreemsemates tingimustes tööd tehes.

  • Sobivus: täiskaader
  • Fookusvahemik: 35mm (52,5mm 35mm ekvivalent)
  • Lähim teravustamiskuagus: 30cm
  • Maksimaalne ava: f/1.4
  • Filtrikeere: 72mm
  • Tootja kood: SEL35F14Z.SYX