GoPro Hero11 Black Creator Edition

Hind: 619.00 €
629.00 €


HERO11 Black on kõige võimsam GoPro siiani. Uus sensor salvestab rohkem, on kõrgema lahutusvõimega, parema stabilisatsiooniga ning võimalusega muuta oma materjal laiaks kinofilmilikuks või ekstra kõrgeks püstiseks pildiks või videoks. Kaameral on 5.3K video ja 27 MP fotod, lisaks Emmy® auhinnaga pärjatud HyperSmooth 5.0 stabilisatsioon ning kaks LCD-ekraani. Peale salvestamist pane oma kaamera laadima ning Sinu materjal laetakse automaatselt pilve ning sellest tehakse äge highlight video.

Revolutsiooniline uus sensor

HERO11 Black’i jõuline uus sensor pakub külluslikuma vaatenurga. See annab sulle ekstrasuure lõuendi, et saaksid oma loomingul lasta veelgi rohkem lennata. Kasuta GoPro Quik rakendust, et suumida sisse, lõigata, muuta külgede suhet jpm, jättes alles pildil kõik rikkaliku tekstuuri ning teravuse.

Uskumatu pildikvaliteet

5.3K video annab sulle 91% rohkem lahutusvõimet kui 4K. HERO11 Black salvestab seiklusi detailirikkalt ja kinofilmilikult. Vett tõrjuv läätsekate aitab eemale hoida valgusest tulevad peegeldused ning muud segajad, et sinu pildid ja videod oleksid veelgi paremad.

Kõrge kvaliteediga fotod + videod, kõrge kaadriarv
HERO11 Black uus sensor suudab salvestada 27 MP fotosid ja 5.3K 60 kaadrit/s videot uskumatult sujuvalt. Sa saad videost võtta välja ka eraldi 24,7 MP kaadreid läbi Quik rakenduse. Lisaks salvestada ka 2.7K 240 kaadrit/s videot, mida saab mängida 8× aeglasemalt, et näha seda, mida tavavideos ei näeks.

Emmy® auhinnaga pärjatud HyperSmooth stabilisatsioon
HyperSmooth pole kunagi olnud parem kui praegu. Ja nüüd võitis ta ka auhinna pööraselt sujuva video eest — st 2021 Emmy® kaamerasisese sensori ja stabilisatsiooni tarkvara eest. HyperSmooth 5.0 tõstab latti veelgi kõrgemale koos horisondiluku, täiustatud 4:3 küljesuhte stabilisatsiooniga ja AutoBoost režiimiga, mis annab maksimaalse stabilisatsiooni minimaalse sisselõikamisega. Seda kõike tänu uuele sensorile. Filmi rattasõitu, rulaga trikitamist, suuskadega libisemist või aja oma lapsi niisama pargis taga, et saada parim POV kaader – ka kõige värisevam video tuleb ideaalselt sujuv.

Horisondilukk
Anna oma videotele professionaalne väljanägemine, hoides horisont alati sirgena ja sujuvana kasutades selleks Linear + Horizon Lock digitaalset läätse. HERO11 Black hoiab horisondi sirgena isegisiis, kui kaamera teeb 360° täispöörde salvestamise ajal. Koos HyperSmooth stabilisatsiooniga pakub Horisondilukk ülisujuvat pilti, mis on täiuslikult sirge. Sa ei vaja gimbalit ega mingit muud tarkvara, et saada professionaalne video.

Vastupidav + veekindel kuni 10 m

Täiesti veekindel ja tugevam kui varem, HERO11 Black kaamera on mitmekülgne, et olla sinu kaaslaseks igal seiklusel. Selle robustne disain suudab vastu pidada ka karmidele oludele, filmides ikka edasi, olgu selleks muda, lumi või vesi. Vastupidav ja kriimuvaba objektiivikaitse lisab kaitset ja on lihtsalt vahetatav, kui selleks peaks vajadus olema.

Pikalt kestev Enduro aku
HERO11 Black tuleb koos uue revolutsioonilise Enduro akuga. Kasutades täiustatud tehnoloogiat, suudab 1720 mAh Enduro aku parandada kaamera jõudlust külmades temperatuurides. Tavalistel temperatuuridel suudab see parandada salvestuse aega kuni 38% võrreldes eelmiste GoPro kaamerate ja akudega. See laseb sul suusatada, lauatada ning teha muid talviseid seiklusi kauem kui kunagi varem. Enduro aku ka laeb kiiremini, et peaksid vähem aega ootama ja rohkem aega seigelda.

Üle 1 miljardi värvi
HERO11 Black laseb sul valida salvestamist kas 8-bit või 10-bit värvide vahel. 10-bitised värvid suudavad kuvada suuremat värvide sügavust, sujuvamaid üleminekuid ning reaalsemat pilti sinu videotes.

Uus HyperView digitaalne lääts

See GoPro eksklusiivne lääts võtab uue 8:7 suhtega sensorist välja suurepärase ja ülilaia 16:9 kaadri. Tulemus on ülimalt lai vaade, mis teeb sinu kaadrist veelgi ägedama video, kuhu jääd peale sina ise ning kõik sind ümbritsev.

Ülimalt mitmekülgne 8:7 küljesuhe
8:7 küljesuhe salvestab rohkem iga kaadriga. Lisatud kõrgus võimaldab ideaalselt salvestada 9:16 sotsiaalmeedia kaadreid, lõigates vähem ja saades rohkem – näiteks läbi Quik rakenduse. Kasutades rakendust, saad sa suumida sisse paremad kohad ning jättes just need oma videosse. Mitmekülgne formaat lubab hiljem fotot lõigata ja töödelda lihtsamalt.

Eesmine + tagumine LCD-ekraan
Kadreerimine vlogimiseks ja selfideks pole kunagi olnud nii lihtne koos kõrge kvaliteediga eesmise LCD-ekraaniga, mis on nüüd kõrgema kaadrisagedusega ja teravama detailsusega. Parem puutetundlikkus ning kiirem katik. Otseülekandmine koos HERO11 Black kaameraga näeb välja parem kui iial varem ja veebikaamera funktsioonid on lihtsad ja loogilised.

Uued ööefektid
HERO11 Black kaameral on kolm uut Time Lapse režiimi, mis teevad just öösel ägedaid võtteid.

Lihtne või pro-juhtimine
HERO11 Black kaameral on kaks võimalust, kuidas seda juhtida. Kas lihtne suuna-ja-salvesta või täielik kaamera kontroll. Lihtne juhtimine on eelsalvestatud koos ülimalt mitmekesiste salvestuse režiimidega, mis on ideaalsed enamiku olukordade jaoks. Lihtsalt suuna ja vajuta nuppu. Pro-osa avab eelsalvestatud režiimid ning laseb täielikult ja detailselt muuta iga seadet ning režiimi.

Lisaümbrised
HERO11 Black ümbrised ehk modid annavad Sinu GoPro’le lisaväärtusi juurde vastavalt Sinu vajadustele. Media Mod lisab mitmesuunalise mikrofoni, 3,5 mm mikrofoni pesa, HDMI väljundi ja 2 cold-shoe kinnitust valguse ja ekraani vms jaoks. Kas soovid oma subjektile rohkem valgust lisada? Light Mod lisab valgust ning paneb subjekti särama. Keera külge Max Lens Mod ning saa osa ülimalt laiast vaatenurgast, mis jätab peale kõik ninaotsast jalataldadeni. Ning Max HyperSmooth stabilisatsioon lisab kõige sujuvama video.

Erinevad režiimid
Ära maga midagi maha. Kasuta näiteks LiveBurst režiimi, mis salvestab 1,5 sekundit enne ja pärast nupule vajutust. Ja isegi, kui sellest jääb väheks, siis HindSight salvestab lausa 30 sekundit enne, kui nuppu vajutad – et Sa kunagi ei jääks parimast hetkest ilma. Saad panna ka taimeri ning aegvõtte, et saaksid kaamera paigutada ükskõik kuhu ja ise teha midagi muud.

Mitmekülgne kinnitamine
Kinnituste vahetamine võtab vaid sekundi tänu sisseehitatud kinnitusele. Ei mingeid raame ja ega muid jubinaid. Veelgi parem on see, et iga lisa, mis sobib HERO9 ja HERO10 Black kaameraga, sobib ka HERO11 kaameraga.

Veebikaamera + otseülekanne
Kasuta oma GoPro kaamerat kõige vingema veebikaamerana. See mitmekülgsus kajastub ka otseülekannete tegemise võimekuses, kus Sinu kaadrid näevad välja ideaalselt värinavabad isegi, kui vlogid joostes läbi metsa tänu HyperSmooth stabilisatsioonile ning teravale lahutusvõimele.

Lihtne üleslaadimine + piiramatu pilve laadimine
Ülilihtne, ülikiire. Piltide ja videote edastamine Sinu pilvega ühendatud GoPro’st telefoni on lihtne ja mitmekülgne – lihtsalt vali, kas soovid juhtmevabalt läbi Quik rakenduse seda teha või ülikiirelt USB kaabliga. Samuti on saadaval piiramatu mahuga pilveruum koos automaatse üleslaadimisega. Lihtsalt pane oma kaamera oma koduses WiFi võrgus laadima ja kaamera teeb ülejäänu.

Komplektis on: Seikluskaamera, liitiumaku, kumer kleebitav kinnitus, kinnitusklamber, USB-C kaabel, pöidlakruvi, kandekott.
Tootja kood: CHDHX-101-RW
 • Efektiivseid megapiksleid 27
 • Pildistabilisaatori disain Digitaalne stabilisaator
 • HyperSmooth 5.0
 • Video lahutusvõime[5.3K] 5312 × 2988
 • Intervallvõtte video: Jah
 • Video salvestusvorming: MP4 (H.256/HEVC)
  MP4 (Video: H.264/AVC)
 • Foto funktsioon Jah
 • Lahutusvõime fotorežiimis 27 megapikslit
 • Foto failitüüp JPEG; RAW
 • Foto sarivõte Jah
 • 30 kaadrit/sek
 • Intervallvõte: Jah
 • Teravustamisrežiimid (fikseeritud teravustamiskaugusega)
 • Näotuvastus Jah
 • Ekraani tüüp 2 x LCD
 • Ekraani asend Fikseeritud
 • Puutetundlik Jah
 • Mikrofon: Integreeritud stereomikrofon
 • Salvestusmeedium Mälukaart
 • Mälukaardi pesade arv 1
 • Mälukaardi tüüp microSD, microSDHC, microSDXC
 • Ühendused: 1 × USB-C
 • Mikrofoni sisend: Adapteriga
 • Juhtmevaba võrk: WiFi
 • Bluetooth: Jah
 • GPS: Jah
 • Ilmastikukindlus: Veekindel (kuni 10 meetri sügavusel)
Komplektis: Hero11 Black kaamera, Volta käepide, Light Mod, Media Mod, Enduro aku.