Joby videovalgusti Beamo LED

Hind: 89.90 €


Beamo LED valgusti on loodud kõigile sisuloojatele, kes vajavad oma mobiilsetel seiklustel professionaalsust. See valgusti loob suurepärase valgustuse igal pool, viies Sinu videod täiesti uuele tasemele.

Beamo on kompaktne ja täielikult vastupidav, olles seepärast täiuslik kaaslane igale seiklusele. Võid selle endaga isegi 30 meetri sügavusele vee alla kaasa võtta. Jäädvusta end vihma käes laulmas, veealust maailma avastamas, või hoopiski basseinipidu nautimas, nähes välja seejuures värske, veatu ja hästi valgustatud.

See pisike valgusti suudab luua 1500 lm heleduse, kuid kui Sa ei soovi nii heledat valgustust, saad seda mugavalt sättida just oma vajadustele vastavalt. Võttes Beamo endaga kõikjale kaasa, on Sinu videod alati imelised.

Beamo valgustemperatuur on 5100 K ning koostöös kaasasoleva hajutiga loob see veatu, naturaalse nahatooni – nagu päikesepaistelisel päeval. Kui Beamo on Sinuga, on Sul justkui väike päike alati taskust võtta.

Beamol on kaks cold shoe kinnitust, et saaksid mugavalt põnevaid tarvikuid juurde lisada. Nii saad juurde lisada näiteks mikrofoni, või kui soovid veel rohkem heledust – siis hoopis teise Beamo. Lisaks saad universaalse statiivikinnitusega panna Beamo oma lemmiku GorillaPodi või mõne teise statiivi külge.

Beamo on väga nutikas! Sul on võimalik kontrollida seda Bluetoothi abil myJOBY rakenduses. Muuda heledust, loo omale täiuslik valgustus ning kontrolli kasvõi mitut Beamot korraga – seda kõike mugavalt kaugusest.

Beamo töötab täisvõimsusega 40 minutit ja poole võimsusega üle 100 minuti. Seda on võimalik laadida nii juhtmevabalt kui ka USB-A – USB-C kaabli abil.

  • Komplektis: valgusti, hajuti, 2x Cold Shoe Mount, USB – USB-c kaabel