Manfrotto seljakott Chicago 50 (MB CH-BP-50)

Hind: 239.00 €


Manfrotto seljakott Chicago 50 on linnaseiklusteks täiuslik kaaslane just oma mugava ja funktsionaalse disaini poolest. Seljakotilt saab eemaldada kaamerasisu ja sülearvutitasku. See annab vabaduse kasutada Chicago kotti just vastavalt oma hetkevajadusele.

Kott mahutab täiskaader hübriidkaamera või peegelkaamera standardobjektiiviga ning lisaks kuni kolm objektiivi. Koti pealmine vahe on mõeldud isiklikele esemetele. Seljakott mahutab kuni 15-tollise sülearvuti. Erilise turvalisuse tagamiseks on seljakott varustatud Manfrotto Slim-Tech Protection System tehnoloogiaga. Statiivi saab seljakoti külge kinnitada kolmel viisil. Lisaks on kotil mugavad küljetaskud, et käepäraselt näiteks oma veepudeli järele haarata. Reisimise teeb mugavamaks aas, mille abil saab seljakoti mugavalt kohvrisanga külge kinnitada. Kaasas on ka paun väikeste tarvikute ja kaablite organiseerimiseks.

See värske ilmega funktsionaalne ja väga käepärane kott on igapäevaseiklusteks parim kaaslane! Kott on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagab pika vastupidavuse ja ülima kaitse Sinu varustusele. Pealmine riie on veekindel ning kõige ekstreemsemateks ilmastikuoludeks on kaasas ka spetsiaalne vihmakate.

  • Mahutab: Kaamera kere, 4 objektiivi, drooni, lisatarvikud
  • Maht: 18 L
  • Sisemõõdud: 44 x 31 x 17 cm
  • Välismõõdud: 49 x 35 x 20 cm
  • Ilmastikukindlus: Jah