Monarch 60ED-S

Hind: 1349.00 €


Väliteleskoop MONARCH – terav optika ja kontrastne pilt.

Selle täiustatud apokromaatiline optiline süsteem ja ED (eriti madala dispersiooniga) klaas muudavad värvivarjud minimaalseks ja tagavad eeskujulikult selge vaatevälja igale linnuvaatlejale või loodusvaadete nautijale. Välja tasandusobjektiivi süsteem tagab ühtlase teravuse ka vaatevälja servades.

Täiustatud fokuseerimissüsteem võimaldab kasutada erinevaid kiiruseid ühes fokuseerimistorus – hea lahendus kaugemate objektide ja lähemal asuva tegevuse jälgimiseks, andes samal ajal käepärase, kuid täpse juhtimise.

Veekindel ja uduvaba, tugev ja kõiki ilmastikutingimusi taluv väliteleskoop MONARCH sobib ideaalselt igasugusteks vabaõhu-tegevusteks.

EESKUJULIK OPTILINE SOORITUS KOGU VAATEVÄLJA ULATUSES
Täiustatud apokromaatiline optiline süsteem tagab teile terava ja kontrastse pildi ka keerukates valgustingimustes. Selle ED (eriti madala dispersiooniga) klaas parandab nii punaseid, siniseid ja rohelisi kui ka violetseid kromaatilisi aberratsioone. Välja tasandusobjektiivi süsteem kompenseerib välja kõverust ja annab ühtlase äärest ääreni teravuse, selleks et sa saaksid alati valgusküllase ja selge pildi terve vaatevälja ulatuses.
OPTIMEERITUD MEHAANILINE JÕUDLUS
Optimeeritud teravustamissüsteem võimaldab teil objekti fookusesse saada kiiremini ja kindlamalt kui varem. See pakub erinevaid fookuskiiruseid optimaalseks kasutamiseks ühe fookusrõngaga ja annab sulle kiire juurdepääsu nii kaugete kui ka lähemal asuvate objektide täpseks teravustamiseks. Lihtne, optimeeritud kasutus annab suurepärase mehaanilise jõudluse.
SOBIB IGAKS TEGEVUSEKS VÄLITINGIMUSTES
Otsid linde rabas või vaatled öist taevast niisketes tingimustes, võid kindel olla, et sinu väliteleskoop tuleb toime igasugustes ilmastikuoludes. Gaasiline lämmastik tagab teie MONARCHi väliteleskoobi udukindluse, samuti on seade veekindel kuni 1 m sügavuses kuni 10 minuti vältel.
KVALITEET JA TÖÖKINDLUS
MONARCHi väliteleskoobi korpus on väga vastupidav ja loodud matkamiseks. Sõltumata sellest, kui kaugele te reisite ja kui rasked on olud, MONARCHi väliteleskoobid on konstrueeritud selliselt, et need ei vea teid kunagi alt.
Tehnilised andmed
  • Mudel: Monarch 60ED-S
  • Objektiivi läbimõõt: 60 mm
  • Lähim teravustamiskaugus: 3,3 m
  • Filtrikeere: 67 mm
  • Veekindel: kuni 1m – 10 min
NB! Komplekt ei sisalda okulaari. Erineva suurendusega okulaare on võimalik eraldi juurde osta.