Nikon D780 kere (1tk laos!)

Hind: 2149 €
2649 €

 

Kauba peale Fotoluksist:

 •  

  Tere tulemast uuele paindlikkuse tasemele. Täiskaadriga D780 sisaldab kiiret, spetsiaalset hübriidset automaatse teravustamise süsteemi reaalaja vaates pildistamiseks ning kiiret, usaldusväärset faasi tabamise automaatse teravustamise süsteemi pildiotsijaga pildistamiseks. Reaalaja vaates annab ülitäpne automaatse teravustamise süsteem teile 273 pildianduril asuvat automaatse teravustamise punkti ja silmatuvastusega automaatse teravustamise. Läbi pildiotsija pildistades saate kasutada Nikoni võimsat 51-punkti automaatse teravustamise süsteemi, millel on tipptasemele jälgimisvõimalused.
  Automaatne teravustamine pildiotsijaga pildistamisel
  51-punktiline faasi tabamise automaatse teravustamise süsteemi tundlikkus ulatub kuni -3 EV ja optilise pildiotsija abil saate kadreeritavat tegevust teravalt reaalajas kinnitada. Jälgige objekte välgukiirusel, isegi hämaras.
  Alati lukustatud
  Pildiotsijaga pildistamisel võimaldab 51-punktiline automaatse teravustamise süsteem hetkega kohaneda lülitudes kiirelt täiustatud automaatse teravustamise režiimide vahel. Grupeeritud ala automaatse teravustamise režiimiga saate kasutada kiiret jäädvustamist ja hämmastavat tausta isoleerimist.
  Automaatne teravustamine reaalaja vaates
  Reaalaja vaates pildistades katab 273-punktiline hübriidne automatse teravustamise süsteem u 90% kaadrist nii horisontaalselt kui vertikaalselt. Kallutatav ekraan vabastab võttenurgad ja võimaldab puutega katiku vabastamist ning automaatset teravustamist.
  Terav igas valguses
  273-punktilise hübriidse automaatse teravustamise süsteemi tundlikkus ulatub kuni -5 EV, kui pildistatakse objektiiviga, mille suurim ava on f/1,4 või suurem. Tõeliselt pimedate stseenide korral saate aktiveerida automaatse teravustamise väheses valguses ja automaatse säritusega pildistada kuni -7 EV-ni.
  Tabage pilk
  Reaalaja vaates pildistades suudab nutikas hübriidne silmatuvastusega automaatse teravustamise süsteem püsivalt lukustuda pildistatava silmadele. Olgu tegemist ühe näo või rahvahulgaga. Mitmikvalija abil saate valida teravustatava silma ning kaamera säilitab fookust isegi siis, kui pildistatav pidevalt liigub.
   
  Jäädvustage kõik ülitähtsad hetked
  Rakendage pildiotsijaga pildistades oma teenistusse kuni 7 kaadrit sekundis valangukiirus koos automaatse teravustamisega/säritusega. Hääletus reaalaja vaate režiimis pildistamisel saate kuni 12 kaadrit sekundis. Saate suurima eraldusvõimega pilte isegi siis, kui pildistate RAW-vormingus.
  Kiire kaadrisalvestus
  Kas soovite näidata vähimaidki liikumisi? Pildistage reaalaja vaates ja saate jäädvustada täis-HD (2 MP) fotosid kiirusega kuni 120 kaadrit sekundis. Või võite jäädvustada 4K / UHD (8 MP) fotosid kiirusega kuni 30 kaadrit sekundis.
  Ärge kunagi lõpetage
  Kuna miski teid ei aeglusta, saate vabalt luua nii, nagu soovite. Ulatuslik ilmastikukindlus ja tugev magneesiumisulamist korpus tagavad, et D780 on valmis võtteks mis tahes kohas. Kaks pesa toetavad kiireid UHS-II SD-kaarte, mis tulevad hõlpsalt toime kaamera suurte valangukiirustega ja hoiavad puhvri vabana. Pikematel võtetel on sügaval käepidemel ja pikal aku tööeal suur mõju.
  Tabage iga stseen
  Eepilised vaated. Äärmuslik tegevus. Tagantvalgustusega 24,5 MP täiskaadriga CMOS-pildiandur ja EXPEED 6 pildiprotsessor pakuvad laia dünaamilist ulatust ja laitmatuid tulemusi ülilaias ISO-vahemikus. D850-ga sama 180 000-piksline RGB-andur ja täiustatud stseenituvastussüsteem pakuvad uskumatut täpsust.
  Tehke oma äranägemise järgi
  Kas pildistate dramaatilistes ilmastikuoludes või öösel eredates linnatuledes? Mitmekesised mõõtmis- ja valge tasakaalu režiimid võimaldavad kiirelt reageerida muutustele loomulikus valguses või suure kontrastsusega olukordades.
  Ere või vähene valgus
  ISO-vahemik 100–51200, mis on suurendatav kuni uskumatu 204800-ni ja alla ISO 50-ni, võimaldab teil hetkega kohaneda muutuva valgusega. Saavutage rikkalikud toonid eredas päikesevalguses. Paljastage detailid ja nüansid hämaras.
  Tehke kõik võimalikuks
  Säriaeg 1/8000 kuni 900 s annab teile ajaga mängimisel suurema paindlikkuse. Nikoni kiirvälkude lihtne ja kiire sünkroonimine võimsate tegevusvõtete jaoks. Või aeglustage kõike dramaatiliste valgusjälgede ja öömaastike jaoks.
   
  Vabadus teha oma seni parimad tööd
  D780 võimaldab töötada otse teie armastatud F-kinnitusega NIKKORi objektiividega ja ühildub kõigi Nikoni kiirvälkudega. Raadio teel juhitav täiustatud juhtmevaba valgustus on täielikult toetatud, mis võimaldab kasutada mitmekülgset välguseadet SB-5000. Kaamera kiire andmeedastusvõime ja juhtmevaba ühenduvus võimaldavad hõlpsalt pilte jagada.
   
  Kiired ühendused
  Ühilduv WT-7 juhtmevaba saatja võimaldab ühendada kaameraga võrgukaabli ja saata pilte otse FTP-serverisse või arvutisse kiirusega kuni 866,7 Mbit/s.
  Nutiseadme valmidus
  Nikoni rakendus SnapBridge võimaldab teil filtreerida ja jagada JPEG-faile, RAW (NEF) faile ja videoid mis tahes nutiseadmega. D780-ga kasutamisel saate filtreerida kuupäeva järgi ning edastada korraga terve valiku.
  Filmige nii nagu tegevus seda nõuab
  D780 kasutab oma 6K pildianduri eraldusvõimet, et toota ülikõrge eraldusvõimega 4K / UHD kaadreid kiirusega 30p / 25p / 24p ilma kärpefaktorita. Täis-HD-s aegluubis materjali saate kaamerasiseselt filmida kaadrikiirusega 120p, koos heliga. Ning DX-formaadis materjali saate filmida kaadrikiirusega 50p/60p. Automaatse teravustamise kiirust ja jälgimist saab seada salvestamise ajal ning video jaoks on neli automaatse teravustamise ala režiimi.
  • N-LOG – Säilitage kuni 12-sammuline dünaamiline ulatus, et võimaldada paindlikumat redigeerimist ja värvikorrektuuri. N-log-is suure 10-bitise värvisügavusega salvestamine võimaldab saada 4x rohkem teavet kui tavalise 8-bitise salvestuse korral.
  • HYBRID LOG GAMMA (HLG) – Eemaldage järeltöötluse aeganõudva värvikorrektuuri vajadus. D780 võimaldab kasutada rikkaliku HLG HDR-videomaterjali jäädvustamiseks välist videosalvestit, mida saab näidata otse ühilduvas teleris või monitoril.

   

  • AJAKOODI VÄLJUND – Salvestage ajakood kas ärajätmisega või ärajätmiseta kaadri vormingus ja väljastage see 10-bitise HDMI kaudu. Lisaks on olemas Atomose avatud protokolli tugi, mis võimaldab sünkroonida HDMI-salvestuse käivitamist/peatamist välise salvesti kaudu. Või kaamera kaudu.
  Kaamerasisene intervallvideo
  Saate luua kaameras imelisi 4K/UHD intervallvideoid. Särituse silumine vähendab sujuvate üleminekute saavutamiseks piltide erinevust. Hääletu intervalltaimeriga pildistamine kõrvaldab mehaanilise hägususe ja katikumüra. Väheses valguses mõõtmisulatust saab laiendada kuni -3 EV automaatse teravustamisega väheses valguses ning säriaega saab pikendada kuni 900 s.
  Komplektis: Kaamera rihm AN-DC21, kopruse kaas BF-1B, okulaari kate DK-31, DK-5, aku EN-EL15b, laadija MH-25a, USB-kaabel UC-E24
  • Protsessor: EXPEED 6
  • Maksimaalne pildisuurus 6048 x 4024 px
  • Failitüübid: JPEG, RAW, MOV, MP4
  • Säriaeg: 1/8000 kuni 30 s (saate valida sammude vahel 1/3 ja 1/2 EV, režiimis M laiendatav 900 s-ni); pirn; aeg; X200
  • ISO 100 – 51200 (laiendatav kuni 204800)
  • Fookuspunkte: 51 punkti, millest 15 risttüüpi, -3 kuni +19 EV
  • Ekraan: kallutatav puutetundlik 3,2” LCD
  • Välgu sünkroonimiskiirus: X = 1/200 s; sünkroonib katiku kiirusel 1/200 s või aeglasemalt; automaatse fookustasandi suure kiirusega sünkroonimise tugi
  • Taimer: 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; 1 – 9 säritust intervallidega 0,5, 1, 2 või 3 s
  • Video: UHD 4K (3840 x 2160) 23.976p/25p/29.97p; Full HD (1920 x 1080) 23.976p/25p/29.97p/50p/59.94p/100p/119.88p
  • Wi-Fi / Bluetooth: Jah