Nikon Z50 + Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR

Hind: 1159 €

 

Kauba peale Fotoluksist:

 •  

  Nikon DX peeglita kaamera. Loodud maagiliste hetkede jäädvustamiseks.
  Jäädvustage ilu, mis paneb teid peatuma peeglita kaameraga, mida on mugav käes hoida. Julged värvid väheses valguses. Tuttav poos ootamatu nurga alt. Varjude mäng, kui päike on kõrgel. Kerge ja vilgas Nikon Z 50 peeglita kaamera jäädvustab suurepäraseid fotosid ja ravabaid videoid. See on kiire, võimas ja lihtsalt kasutatav.

  Komplektis: Nikon Z50 kere, Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR objektiiv, kerekork BF-N1, liitiumaku EN-EL25, akulaadija MH-32, Okulaari kate DK-30, USB-kaabel UC-E21, kaamerarihm AN-DC20

  Teie moodi täiuslik
  Nikon Z 50 suurepärane pildikvaliteet võimaldab jäädvustada maailma nii, kuidas te seda näete. Lai Nikoni Z-kinnitus võimaldab kaamera suurel 20,9 MP DX-formaadis pildianduril kogu kaadri ulatuses rohkem valgust jäädvustada. Ning rohkema valgusega kaasneb rohkem detaile. Nii päeval kui öösel on teie fotode ja videote värvid eredamad. Sügavus on sügavam. Ja teravus on erakordne.

  Säilitage teravus. Kuidas te ka ei kadreeriks.
  Saate luua täiuslikult teravustatud fotosid ja 4K-videoid. Hübriidne automaatne teravustamissüsteem on kiire, täpne ja ülisujuv. Pildianduril paiknevad automaatse teravustamise punktid katavad 90% kaadrist (ligikaudu) nii horisontaalselt kui vertikaalselt, mis tagab suurepärase servast servani teravuse. Objektid püütakse kiirelt fookusse, olenemata sellest, kas nad on otse keskel, servas või liikvel.

  Briljantne, kui päike loojub
  Pildistage vabalt nii päeval kui öösel tänu automaatsele valgustundlikkuse vahemikule ISO 100–51200 ja automaatsele teravustamisele väheses valguses. Saate jäädvustada pimedas rohkem detaile kui kunagi varem, koidueelsetest linnastseenidest portreedeni väheses valguses.

  Suurepärane inimestega
  Spontaansed portreed muutusid just paremaks. Arukas silmatuvastusega automaatne teravustamine fokuseerib automaatselt pildistatava silmadele, olgu tegemist ühe näo või rahvahulgaga. Fookus püsib terav isegi siis, kui pildistav liigub.

  Alati diskreetne, mitte kunagi häbelik
  Teie Nikon Z 50 teravustab vaikselt ja sellel on hääletu pildistamise režiim. Seega, kui sõbrad hakkavad teil paluma „oma kaamera pulma kaasa võtta”, saate hetki jäädvustada ilma tegevust häirimata.

  Ajastus tähendab kõike
  Kui seda näete, saate selle ka tabada. Sarivõte kiirusega kuni 11 kaadrit sekundis koos automaatse teravustamise ja automaatse säritusega tähendab, et saate kaadrid, millest teised võivad ilma jääda.

  Teie stiilis videod
  Filmikunst on teie Nikon Z 50 abil lihtne. Saate salvestada 4K/UHD-videoid kaadrikiirusel 30p ja filmida aegluubis materjali täis-HD-s. Ilma kärpefaktori piiranguteta saate kasutada kaamera suure DX-formaadis anduri kogulaiust. Samuti saate filmimise ajal fotosid teha ja luua kaameras dramaatilisi 4K-intervallvideoid.

  Selge nähtavus
  Üliterav elektrooniline pildiotsija (EVF) võimaldab teil kõike selgelt näha, olgu tegemist pildistamise või videoga. EVF kuvab loomulikku pilti, mis sarnaneb digitaalse peegelkaamera optilise pildiotsija omale. Või saate pilte vaadata nii, nagu need rakendatud sätete korral välja näevad. Vaade jääb sujuvaks ja stabiilseks isegi siis, kui te fookuse kontrollimiseks sisse suumite.

  Kõikjal, kuhu lähete
  Nikon Z 50 on valmis pildistama hetkel, mil miski teie tähelepanu köidab, ja lisavalgustuseks on olemas hüpikvälk. Kerget korpust on lihtne kaasas kanda ja sellel on tugev magneesiumisulamist üla- ja esiosa.

  Teie võttenurk
  Suur, kõrge eraldusvõimega LCD-ekraan sisaldab nutitelefoni stiilis puutetundlikke juhtelemente ja seda saab üles või alla kallutada. Olgu tegemist video või autoportreede jäädvustamisega, teie võttenurgad pole kunagi nii head välja näinud.

  Teie sära
  Kaameras on 20 loomingulist efekti fotode ja videote jaoks, mida kõiki saate ka omal soovil muuta. Reguleerige efekti eelvaate kuvamisel lihtsalt intensiivsust, et saaksite nautida teie jaoks ainulaadseid tulemusi.

  Mugav käes hoida
  Kui olete selle kaamera käepärase pideme oma haardesse saanud ja alustate pildistamist, ei taha te seda enam käest panna. Läbimõeldud paigutusega nupud ja puutetundliku ekraani juhtelemendid muudavad kasutamise imelihtsaks ning selge ja lihtne digitaalse peegelkaamera stiilis menüüsüsteem on hõlpsalt omandatav. Ükskõik, kas kasutate esmakordselt Nikonit või vaid Nikoni peeglita kaamerat, pole siin midagi keerulist.

  • Megapikslid: 20,9 MP
  • Objektiivi kinnitus: Nikon Z
  • Silmasensor: Vahetab automaatselt ekraani ja pildiotsija kuvasid
  • Katiku tüüp: Elektrooniliselt juhitav vertikaalse liikumisega fookustasandi mehaaniline katik; elektrooniline esikardina katik
  • Säriaeg: 1/4000 kuni 30 s
  • ISO: 100 – 51200 (laiendatav 204800)
  • Taimer: 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; 1 – 9 säritust intervallidega 0,5, 1, 2 või 3 s
  • Mõõtmisemeetod: Maatriksmõõtmisega keskelekaalutud mõõtmine: 75% kaalust antakse 8 mm ringile kaadri keskel; selle asemel võib kaalumise aluseks olla kogu kaadri keskmine, laotuspunktide mõõtmine: mõõdab ligikaudu 3,5 mm ringi (umbes 2,5% kaadrist), mis on asetatud valitud fookuspunktile, ereduskorrektsiooniga mõõtmine
  • Sisseehitatud välklamp: jah
  • Pildivorming: JPEG, RAW
  • Fookuspunktid: 209 (ühe punkti automaatne teravustamine, fotorežiim, DX pildi ala)
  • Ekraan: 8cm diagonaal, kallutatav puutetundlik TFT LCD
  • Video: 3840 x 2160 (4K UHD); 30p (progressiivne), 25p, 24p. 1920 x 1080; 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p, 24p. 1920 x 1080 (aegluubis); 30p x4, 25p x4, 24p x5, MOV, MP4
  • Mälukaart: SD / SDHC / SDXC (UHS-I-ühilduv)
  • Bluetooth, Wi-Fi: Jah
  • Töötemperatuur: 0 – 40 C
  • Niiskustase kuni 85%