Samyang 85mm T1.5 VDSLR MK2 MFT Olympusele/Panasonicule

Hind: 389 €


Samyang Optics toob välja uuenduskuuri läbinud VDSLR MK2 objektiivid. Tegemist on populaarsete „entry-point“ videoobjektiivide täiustatud mudelitega. Uude MK2 seeriasse kuuluvad neli enimkasutatavat fookuskaugust: 24 mm T1.5, 35 mm T1.5, 50 mm T1.5 ja 85 mm T1.5.

Praeguse VDSLR-seeria tunnustust leidnud pildikvaliteedile ja valgusjõulisusele lisaks on uutel mudelitel nüüd ka ilmastikukindlus ning diafragma moodustavad üheksa avalamelli. Uued objektiivid on saadaval seitsmele kaameratüübile (Sony FE ja Canon RF nende hulgas) ning sobivad kõik kasutamiseks kuni täiskaadri suuruse sensoriga kaameratega.

Pikk teravustamiskäik ja astmeteta avaarvu muutmine
Tänu Samyangi VDSLR-objektiivide kompaktsusele sobivad need suurepäraselt nii käest kui ka stabilisaatorilt filmimiseks. Pikk, üle 130° teravustamisrõnga käik võimaldab täpselt ning soovitud kiirusega muuta fookuspunkti, luues videomaterjali, mis tundub professionaalsem kui autofookusega fotoobjektiivide abil loodud videomaterjal.
Katavad kuni täiskaadri sensori suuruse pildivälja
Kontrastina kompaktsetele mõõtmetele katavad VDSLR MK2 objektiivid täiskaadrisensori (36 x 24 mm) pildivälja. Uuendatud tooteseeria pärib eelmiste seeriate silmapaistva pildikvaliteedi. Kõigil neljal läätsel on sfäärilise ja optilise aberratsiooni vähendamiseks asfäärilised läätsed, mis tagavad selge ja erksa kujutise.
T1.5 – vajalik mitte ainult hämaras töötamiseks
Mitmekülgsed objektiivid säästavad aega ja eelarvet. Samyangi VDSLR MK2-seeria kõigil neljal mudelil on valgusjõuline T1.5 maksimaalne avaarv, mis võimaldab filmimisel  keskenduda stseenile ning loovusele, ilma et nad peaksid muretsema pildikvaliteedi pärast isegi hämaras. Lisaks võimaldab lahtine ava tänu lühikesele teravusulatusele tuua fookuses oleva objekti taustast esile, lisades jutustatavale loole sügavust.

Erakordne tausta hägustamine ja tähekiirte efekt
Uutel VDSLR MK2 objektiividel on nüüd 9 lamelliga diafragma, et käia kaasas uusimate trendidega videomaailmas. Sujuv ja ümmargune fookusest väljas olevate alade hägustamine lisab jäädvustustele ruumilisust. Ava kinni keerates saab vastandina luua valgusallikatest 18-haruliselt kiirgavad tähed.
Ilmastikukindlus
Järgides paljude kasutajate soovi, on MK2 seeria objektiivid nüüd ilmastikukindlad, et kaitsta kaamera ja objektiivi liitekohta tolmu ning niiskuse sisse tungimise eest.

Uuendatud tähistused mõlemal küljel
Samyang VDSLR MK2 objektiivid said ka uue kaasaegsema musta värvi mati pinnaviimistluse. Teravustamiskauguse skaalad ja objektiivi fookuskaugus on loetavad mõlemalt küljelt, mis  võimaldab fookuse seadjatel ja operaatori abilistel intuitiivsemalt oma tööd teha.
  • Sobivus: MFT 3/4 bajonetiga pool- ja täiskaaderkaamerad
  • Fookuskaugus: 85mm
  • Ehitus: 9 elementi 7 grupis
  • Diafragma lamellide arv: 9
  • Filtrikeere: 72 mm
  • Ilmastikukindel: Jah
  • Tootekood: F1311209102