Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM Art Pentaxile

Hind: 789 €

Kauba peale Fotoluksist:

  • Eraisikule on garantii 2 aastat, ettevõttele 1 aasta (*registreerimisel 5 aastat)
  • Tasuta objektiivi kalibreerimine peegelkaamerale (väärtus 39 €)
  • Sigma lisagarantii (väärtus 159 €) kehtib ainult *registreerimisel – registreeri siin!

Uue kontseptsiooni alusel loodud DC-seeria objektiivi (ühildub APS-C sensoriga kaameratega), mis on ühe märkimisväärse omaduse poolest kõikidest varemtoodetud lainurksuumidest maailmas erilisem ja parem: objektiivil on püsiava F1.8! Sellise valgusjõuga suumobjektiiv on ajaloos esmakordne ning tähtis on ka, et see avaväärtus jääb püsima kogu suumi ulatuses (objektiivi fokaalvahemik on 35mm filmivaste puhul 27-52.5mm).

Mida annab suurem valgusjõud? Palju rohkem mänguruumi! Esiteks, kehvades valgustingimustes: fotograaf saab hea sisetunde, et pildid tulevad ka kehvades valgusoludes teravamad, sest säriaeg on väiksemad; teiseks on tänu F1.8-le on pilt pildiotsikus heledam ning seetõttu on lihtsam kadreerida ja teravuse täpsust kontrollida.

Sisemise teravustamissüsteemi tõttu (IF) objektiivi pikkus suumimisel ega teravustamisel ei muutu, samuti ei pöörle esilääts ja seega saab objektiivi ees kasutada polarisatsioonifiltreid jm. Lähim teravustamine algab 28cm pealt (suurendusaste 1:4.3), mis tähendab, et sellega saab ka huvitavaid nö varajasi makrovõtteid teha, objektiiv annab selleks mänguruumi. Uuele tootekontseptsioonile omaselt on objektiivi korpus ja konstruktsioon soliidne ja tugev. Kasutatakse metalli, TSC-d (maakeeli ‘termiliselt stabiilne komposiitmaterjal’), kaamera ette tihedalt ja täpselt kinnituv kvaliteetne vasest bajonett.

Huvitavat lugemist selle objektiivi kohta>>>

Väärt arvustus koos näidispiltidega>>>

Tehnilised andmed:

  • Avavahemik: F1.8 – F16
  • Vaatenurk: 76.5°-44.2°
  • Ühilduva filtri diameeter: 72mm